Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Kandidát na prezidenta USA sa stretol s Charliem Leem (Litecoin)

Článok

charlie-lee
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

V Amerike sú čoraz horúcejšou témou budúcoročné voľby prezidenta. V kryptokomunite má veľa fanúšikov Andrew Yang od demokratov, ktorý je známy svojim pozitívnym názorom na Bitcoin. Túto skutočnosť podporilo aj jeho stretnutie s Charilem Leem, zakladateľom a hlavným predstaviteľom Litecoinu.

O stretnutí Leeho s Yangom informoval samotný Yang, ktorý zablahoželal Leemu k tomu, že je priekopníkom v krypto priemysle. Stretli sa počas Yangovej tour po USA, v rámci ktorej propaguje svoju kampaň. Počas stretnutia mali diskutovať o problémoch, ktorým čelia kryptoprojekty v USA.

https://twitter.com/AndrewYang/status/1136422748715081728

Medzi hlavné body Yangovej kampane patria presadenie univerzálneho základného príjmu (UBI), široko dostupnej zdravotnej starostlivosti a kryptomien – predovšetkým Bitcoinu. Prezidentský kandidát tvrdí, že popularitu kryptomien v USA nemožno prehliadať a že prinášajú množstvo nových ekonomických aktivít.

Yang vyzýva federálnu vládu, aby vytvorila jasné usmernenia, ako by sa malo kryptomenovým trhom zaobchádzať a regulovať ho. Podľa informácií, ktoré má na svojej oficiálnej stránke, podporuje schválenie zákona Token Taxonomy Act, podľa ktorého by kryptomeny získali osobitnú reguláciu a už by neboli vnímané ako cenné papiere, majetok či komodity.

Podľa nedávneho prieskumu Blockchain Capital vlastní nejakú časť bitcoinu až 9% Američanov, teda necelých 30 miliónov ľudí. Pre Yanga ide  o zaujímavú skupinu, ktorú by mohol podporou tohto segmentu osloviť. Tým, že sa stretol s Charliem Leeom, si určite získal ďalších nových fanúšikov.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.     

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.