Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Kandidát na prezidenta USA: Bolo trápne vidieť, ako kongres nerozumie technológii kryptomien

Článok

Andrew Yang Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Andrew Yang, ktorý budúci rok plánuje kandidovať za demokratickú stranu na amerického prezidenta, má predstavu o vhodnej regulácii kryptomenového priemyslu. Úspešný podnikateľ, filantrop a právnik zároveň upozornil, že v tomto sektore zatiaľ diktujú tempo iné krajiny.

44-ročný rodák z New Yorku by bol rád, keby v USA čoskoro vznikol zákon, ktorý by jasne definoval to, čo je token, čo sú cenné papiere a tiež objasnil daňové dôsledky súvisiace s kúpou, predajom a držaním digitálnych aktív. Taktiež upozornil, že americkí zákonodarcovia musia najprv kryptomeny a blockchain správne pochopiť, aby ho dokázali vhodne regulovať.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Je trápne vidieť nevedomosť, ktorú niektorí členovia Kongresu ukazujú, keď hovoríme o tejto technológii. Každý, kto sledoval vypočutie Marka Zuckerberga pred kongresom, si je toho dobre vedomý. Bez základnej úrovne porozumenia je neprimerané očakávať riadnu reguláciu veľkých technologických spoločnosti alebo vypracovanie legislatívy, ktorá by riešila kritické technologické problémy, ktorým budeme čeliť v oblasti umelej inteligencie a kybernetickej bezpečnosti,” zdvihol varovný prst.

Yang v auguste vyhlásil, že by bol veľmi rád, keby sa podarilo implementovať technológiu blockchain do volieb, pričom voliči by na to mohli využiť svoje mobilné telefóny a blockchain by umožnil ich verifikáciu. Tento cieľ sa bude snažiť  presadiť, ak sa stane americkým prezidentom.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.