Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Justin Sun z Tron (TRX) sa konečne stretol s Warrenom Buffettom

Článok

justin-sun

Zakladateľ a generálny riaditeľ Tronu (TRX) Justin Sun sa konečne stretol s miliardárom Warrenom Buffetom. Príležitosť povečerať s jedným z najbohatších ľudí sveta získal vďaka tomu, že vyhral charitatívnu aukciu v hodnote 4,5 milióna dolárov.

Kontroverzný čínsky podnikateľ, ktorý stojí nielen za kryptomenou TRX, ale cez Tron kúpil aj známu torrentovú službu BitTorrent, sa stretol s Buffetom v jeho súkromnom vidieckom sídle v Nebraske. Na obed si mohol pozvať niekoľko hostí, medzi ktorými nechýbal zakladateľ Litecoinu Charlie Lee, finančný riaditeľ burzy Huobi Chris Lee, vedúci nadácie Binance Foundation Helena Hai a generálny riaditeľ eToro Yoni Assia.

https://twitter.com/justinsuntron/status/1225413846132719616

,,Bola to pre mňa veľká česť. Som vďačný za možnosť večerať s mužom, ktorý má také videnie a víziu, ako Warren Buffett. Vždy si budem pamätať na jeho láskavosť a podporu a vezmem si k srdcu jeho rady, aby sa Tron stal lepším ekosystémom a bol schopný robiť biznis so všetkými možnými partnermi v blocklchainovom priemysle a aj mimo neho,” povedal po večeri Sun.

Stretnutie Justina Suna s Warrenom Buffettom bolo niekoľkokrát odložené, až začali vznikať pochybnosti o tom, či sa vôbec niekedy udeje. Zakladateľ Tronu chcel tento obed využiť na to, aby presvedčil Buffetta o prínose a význame kryptomien. Buffett viackrát v minulosti označil Bitcoin za nezmysel. Či po večeri zmenil názor zatiaľ nevedno…

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne