Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Justin Sun z Tron (TRX) sa konečne stretol s Warrenom Buffettom

Článok

justin-sun
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zakladateľ a generálny riaditeľ Tronu (TRX) Justin Sun sa konečne stretol s miliardárom Warrenom Buffetom. Príležitosť povečerať s jedným z najbohatších ľudí sveta získal vďaka tomu, že vyhral charitatívnu aukciu v hodnote 4,5 milióna dolárov.

Kontroverzný čínsky podnikateľ, ktorý stojí nielen za kryptomenou TRX, ale cez Tron kúpil aj známu torrentovú službu BitTorrent, sa stretol s Buffetom v jeho súkromnom vidieckom sídle v Nebraske. Na obed si mohol pozvať niekoľko hostí, medzi ktorými nechýbal zakladateľ Litecoinu Charlie Lee, finančný riaditeľ burzy Huobi Chris Lee, vedúci nadácie Binance Foundation Helena Hai a generálny riaditeľ eToro Yoni Assia.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

https://twitter.com/justinsuntron/status/1225413846132719616

,,Bola to pre mňa veľká česť. Som vďačný za možnosť večerať s mužom, ktorý má také videnie a víziu, ako Warren Buffett. Vždy si budem pamätať na jeho láskavosť a podporu a vezmem si k srdcu jeho rady, aby sa Tron stal lepším ekosystémom a bol schopný robiť biznis so všetkými možnými partnermi v blocklchainovom priemysle a aj mimo neho,” povedal po večeri Sun.

Stretnutie Justina Suna s Warrenom Buffettom bolo niekoľkokrát odložené, až začali vznikať pochybnosti o tom, či sa vôbec niekedy udeje. Zakladateľ Tronu chcel tento obed využiť na to, aby presvedčil Buffetta o prínose a význame kryptomien. Buffett viackrát v minulosti označil Bitcoin za nezmysel. Či po večeri zmenil názor zatiaľ nevedno…

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.