Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

Je Tron (TRX) lepší než Ethereum? Justin Sun a Vitalik Buterin „tweetovali“ na túto tému

Článok

Justin Sun vs. Vitalik Buterin
Justin Sun vs. Vitalik Buterin

Niektorí ju milujú, iní nenávidia. Jedno je však isté. Kryptomena Tron (TRX) a najmä jej tvorca Justin Sun dobre vedia, ako zaujať.

Justin Sun najnovšie na Twitteri vymenoval sedem bodov, prečo je Tron (TRX) lepšie riešenie než Ethereum (ETH), na čo takmer okamžite reagoval tvorca Ethereum Justin Buterin.

,,Prečo je Tron lepší než Ethereum: 1. 10000TP vs. 25TPS 2. nulový poplatok verzus vysoký poplatok. 3. priebežný coin burn verzus žiadny coin burn. 3. Java vs. Solidity 5. silná rozšíriteľnosť verzus žiadna 6. jedna miliarda dolárov na odmeny developerom verzus žiadny plán 7. 100 miliónov užívateľov verzus malé číslo,” napísal Justin Sun na Twitteri.

Vitalik Buterin na sedem dôvodov, ktoré uviedol Justin Sun, zareagoval pomerne vtipným spôsobom a to doplnením ôsmeho: ,,Lepší spôsob napísania white paperu (spôsob CTRL+C CTRL+V, oveľa vyššia efektivita než pomocou klávesnice napísať nový obsah).”

(Vysvetlenie; Buterin týmto tweetom zjavne poukázal na pár mesiacov starú kauzu, podľa ktorej Tron odkopíroval značnú časť svojho white paperu z iných projektov a neuvádza v ňom žiadne zdroje. Sun na to vtedy reagoval vyhlásením, že išlo len o anglickú verziu a napríklad ta čínska bola vraj v originálnom znení.)

Justin Sun na Buterinov tweet reagoval pomerne rýchlo: ,,Ďakujem za reakciu Vitalik Buterin. Tron čerpá mnoho benefitov od Ethereum, ktoré ho inšpirovalo a urobilo z neho lepšiu decentralizovanú platformu. Ak dostatočne rozumieš sieti Tron určite vieš, že sme spustili testovaciu sieť čo znamená omnoho viac, než len písanie white paperu.”

Následne Sun napísal ešte jeden tweet, ktorým túto malú “prestrelku” pravdepodobne ukončil: ,,Keďže sieť Tron je aktuálne v testovacej fáze potrebujeme viac prestížnych developerov ako je Vitalik Buterin, aby nám dali cenné rady a recenzie na náš kód, aby bol Tron silnejší a lepší.”

Čo sa týka testovacej siete Tron, jej spustenie bolo oficiálne zahájené 31. marca. Pár dní pred ním začala hodnota TRX výrazne stúpať. Spustenie hlavnej siete je naplánované na 31. mája a podobný, ak nie väčší hype, sa dá očakávať aj pred týmto dátumom.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, TelegrameInstagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.