Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

Tron čakajú viaceré novinky. Vraj aj spolupráca s Ethereum

Článok

Justin Sun
Justin Sun

Zakladateľ a generálny riaditeľ projektu Tron (TRX) Justin Sun, si myslí, že už v tomto roku dôjde k oficiálnej spolupráci medzi Tron a Ethereum (ETH). Povedal to počas sobotňajšieho rozhovoru pre podcast Crypto Chick.

Sun počas podcastu konkrétne vyhlásil: ,,Dokonca už v tomto roku uvidíme, že Tron spolupracuje, oficiálne spolupracuje, s Ethereum. Myslím si, že v budúcnosti budeme dokonca spolupracovať mnohými vývojármi Ethereum a tiež s podnikmi, ktor0 boli postavené na Ethereum v minulosti, predtým, ako sa tento priemysel dostal na súčasnú úroveň.”

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Sun taktiež oznámil, že druhá vrstva pre riešenie škálovateľnosti, ktoré má aspoň 100-násobne zvýšiť priepustnosť transakcií v blockchaine Tron a tiež dramaticky znížiť poplatky, bude nasadená v druhom štvrťroku 2019.

Pokiaľ ide o stablecoin USDT odd spoločnosti Tether, ktorý bude čoskoro fungovať aj na blockchaine Tronu, Sun prezradil, že jeho spustenie očakáva už 9. apríla. Podľa jeho vyjadrení by mal byť lacnejší a rýchlejší než protokol, na ktorom funguje USDT v súčasnosti. Používanie USDT na Trone už potvrdili burzy OKEx a Huobi.

Ďalšou novinkou je, že v druhom štvrťroku Tron predstaví novú sieť, ktorá bude ponúkať rozšírené možnosti súkromia. Fungovať bude na technológii, ktorú používa altcoin Zcash (ZEC).

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.