Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Justin Sun poprel obvinenia. Ukázal video, ktoré natočil v San Franciscu

Článok

Justin Sun
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Včera sme vás na základe informácií, ktoré publikoval Twitter účet portálu CoinDesk informovali, že šéf kryptomenového projektu Tron (TRX), Justin Sun, má údajne zákaz vycestovať z Číny, pretože je vyšetrovaný v súvislosti s podozreniami týkajúcimi sa prania špinavých peňazí.

Práve tieto podozrenia mali byť podľa čínskych zdrojov, na ktoré sa odvolával CoinDesk, hlavným dôvodom, prečo Justin Sun musel odložiť plánovaný dlhý obed s tretím najbohatším človekom na svete Warrenom Buffettom, ktorého sa mali zúčastniť aj ďalší poprední zástupcovia kryptopriemyslu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Sun na špekulácie o policajnom vyšetrovaní reagoval na Twitteri odvysielaním živého videa, v ktorom všetky fámy poprel a uviedol, že informácie, podľa ktorých nemôže opustiť Čínu na základe obvinení z priania špinavých peňazí, hazardných hier a šírenia pornografie, sú nepravdivé.

Na videu je vidieť, že sa nachádza v San Franciscu (a teda nie v Číne) a po jeho boku je Cliff Edward, komunikačný riaditeľ Tronu.

Správu o nelegálnej činnosti Justina Suna začal ako prv7 šíriť čínsky mediálny kanál Caixin, ktorý uviedol, že zákony v Číne neumožňujú vyšetrovaným osobám opustiť krajinu v rozmedzí od jedného mesiaca až po rok.

Správa však zároveň informovala, že v čase publikácie nebolo jasné, kde sa Sun nachádza. Otázkou teda je, či Čína naozaj vyšetruje Suna 9no ten mal to šťastie, že nebol medzitým v Číne), alebo ide o absolútny nezmysel. To ukáže pravdepodobne až čas.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.