Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Justin Sun plánuje dôležité oznámenie ohľadom siete Tron (TRX)

Článok

Justin Son a Tron
Justin Son a Tron

Zakladateľ spoločnosti Tron (TRX) Justin Sun ako je to už uňho pomerne zvykom urobil ďalšie “oznámenie” o tom, že čoskoro urobí dôležité “oznámenie”. Tentokrát by však naozaj mohlo ísť o pomerne dôležitú vec – týkať sa má podrobnosti o hlavnej sieti Tron.

,,Keď bude hlavná sieť Tron sfunkčnená, nebude sa musieť spoliehať len na Ethereum. Hlavná sieť otvorí bránu pre lacné transakcie a bude schopná zvládnuť viac ako 1000 transakcií naraz, čo bude viac, ako Ethereum a Bitcoin ponúkajú práve teraz. Sieť bude schopná vydávať tokeny súčasných partnerov a bude podporovať inteligentné zmluvy,” píše sa o nej na portáli AMBCrypto.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Justin Sun je v poslednej dobe kritizovaný, že jeho časté vyjadrenia na Twitteri prakticky k ničomu nevedú a nič neznamenajú. Tentokrát sa rozhodol na kritiku reagovať tým, že svoj tím označil za najtvrdšie pracujúci.

,,Tím Tron pracuje 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Keď je v Pekingu polnoc, pracuje San Francisco, keď je v San Franciscu polnoc, pracuje Peking. A keď je v Pekingu aj San Franciscu deň, pracujú všetci,” napísal na Twitteri.

Vydanie hlavnej siete Tron je považované za dôležitú aktualizáciu, pretože sa už nebude musieť spoliehať na Ethereum a otvorí dvere rýchlejším a lacnejším transakciám.

Komunita, ktorá naďalej verí v tento projekt sa domnieva, že súčasná hodnota TRX nemôže byť už nižšia a súčasné vyčkávanie na trhu súvisí len s tým, aby bol Bitcoin v zelených číslach. História ukazuje, že keď sa Bitcoin vráti k rastu, všetky alternatívne kryptomeny vrátane TRX zaznamenajú v priebehu niekoľkých týždňov veľký rast.

Na sociálnych sieťach sa medzitým okrikujú neskorí investori do Tronu, ktorí sú zatiaľ sklamaní z výsledkov, s dlhodobými podporovateľmi projektu. Kým jedni poukazujú na to, že TRX je asi o 80% dole proti svojmu vrcholu a že Justin Sun “tweetuje len odpad” iní veria, že TRX čaká čoskoro veľký rast.

Skutočným testom pre TRX bude sledovanie jeho hodnoty po oznámení hlavnej siete Tron. Táto najočakávanejšia novinka by mohla pohnať jeho hodnotu vysoko.

Zdroje: AMBCrypto.com, AMBCrypto.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.