Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Jakub Kraľovanský pozýva na ONLINE Workshop: Na finančných trhoch sa črtá veľká príležitosť

Článok

Jakub Kraľovanský
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

PR článok

Ahoj Jakub. Vieme, že si ešte pred vypuknutím vírusu plánoval robiť svoje prvé workshopy v Bratislave. Teraz sa však situácia zmenila. Budú teda, alebo počkáš kým sa situácia vyrieši?

Ahoj áno máš pravdu. Workshopy som mal pripravené aj naplánované na koniec Marca. Situácia sa však zvrtla a ja som v takýchto veciach zodpovedný a preto som ich okamžite zrušil. Keďže nikto nevieme ako dlho bude situácia trvať, tak klasické workshopy sú na teraz zrušené. Rozhodol som sa ich však nahradiť ONLINE workshopmi.

Ako myslíš ONLINE? Ako to bude prebiehať?

V podstate každý sa môže zúčastniť workshopu z pohodlia domova. Stačí mať len počítač, alebo notebook a pripojiť sa na internet. Budeme to robiť buď cez ZOOM konferenciu či Skype.

Ktoré dni online workshop plánuješ?

Jeden workshop mám pripravený už dlhšie a rozhodol som sa ho naplánovať na 17.04.2020 čiže v piatok a potom rovnaký workshop aj na 25.04.2020.

Prečo by sa mal niekto zúčasniť workshopu? Je zameraný skôr pre začiatočníkov, alebo traderov?

Na workshope sa budeme zaoberať dvoma absolútne základnými vecami a tým je Money management a stavba obchodného plánu. Či ste už trader, alebo príležitostný obchodník, či dokonca začiatočník, tak úplne každý by mal mať nejaký plán a Money management. Aj z podnikania je verejne známe, že kto nemá plán, tak nevie kam smeruje a rovnako je to aj v tradingu. Bez plánu sme vydaný na pospas svojim emóciám a to nie je dobre.

Takže téma je dosť zaujímavá asi pre všetky kategórie. Vedel by našim čitareľom bližšie povedať čo konkrétne však budete robiť?

Na začiatku workshopu bude krátka zoznamovačka aby som sa dozvedel niečo málo o jednotlivých členoch. Ide mi hlavne o to, aby som vedel aké má kto skúsenosti a na akom levely sa nachádza. Podľa toho budem vedieť jemne upraviť môj výklad. Nasledovať bude blok s teóriou ,,Ako si správne nastaviť Money management“, kde ukážem 3 základné spôsoby ako sa k tomu dá postaviť. Rovnako ukážem ako dané stratégie používam ja. Čo je však extrémne dôležité a kľúčové a prečo sa táto udalosť nevolá seminár, ale workshop je to, že potom bude pracovať. Po teórii každému členovi nastavíme Money management, tak by jemu sedel presne namieru podľa toho čo ako často, koľko a s akými peniazmi obchoduje. V druhej časti sa pozrieme na stavbu obchodného plánu. Na začiatku zaznie opäť nejaká teória a ukážem aj môj konkrétny obchodný plán a v druhej časti budeme stavať obchodný plán na mieru každému účastníkovi znova podľa toho ako často, s akým kapitálom obchoduje a hlavne ako vníma riziko a profit.

Na konci workshopu bude máš každý účastník presne nastavený Money management a obchodný plán?

Áno presne tak, to je cieľ.

Asi to nebude zadarmo, ale workshop bude niečo stáť….

Áno máte pravdu. Cena za workshop je 99€ na osobu.

Je v cene workshopu len online hodina, alebo aj niečo viac?

V cene 99€ je zahrnutý kompletný online workshop, ktorý bude trvať takmer 5 hodín. Okrem toho každý účastník dostane online kurz Money management + sentimentálna analýza v hodnote 62€ zdarma a mesačné VIP členstvo Trader 2.0 v hodnote 49€ zdarma. Moja bežná hodinová konzultácia stojí 70€. Celková cena workshopu by teda bola niekoľko stoviek €.

Čo by si nám povedal na záver? Prečo by si mal začiatočník, alebo obchodník nájsť cestu na tvoj online workshop?

Momentálne panuje vo svete drsná situácia a hlasno sa hovorí o kríze. Každá kríza však na druhej strane znamená príležitosť. Myslím si, že máme pred sebou možno tú najväčšiu príležitosť na finančných trhoch za posledné roky. Znalosť trhov je teraz dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Ľudia však často krát nevedia ako pracovať s peniazmi, ako riadiť pozície a dopúšťajú sa základných chýb. Dovolím si tvrdiť, že tento workshop je taká štartovacia čiara pred vstupom na burzy. Každý sa môže skúsiť učiť aj sám, ale väčšina členov následne potvrdí, že za jeden mesiac vo VIP skupine, alebo vďaka jednému kurzu sa za mesiac naučili viac ako predtým za rok samoštúdia. A to im ušetrilo aj dosť kapitálu pri obchodovaní.

PR článok

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.