Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Jack Dorsey poprel možnosť, že by sa Twitter pridal k Libre

Článok

Jack Dorsey Twitter Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zakladateľ a CEO Twitteru Jack Dorsey dal jednoznačne najavo, že Twitteri a ani jeho druhá spoločnosť Square nemajú záujem stať sa členmi projektu Libra Association a teda podieľať sa na existencií kryptomeny Libra.

Dorsey to vyhlásil počas rozhovoru s redaktorom Alexom Werpinom, v ktorom bolo jeho vyhlásenie na tuto tému viac než jednoznačne – Twitter ostane míle vzdialený od Facebooku a jeho stablecoinu Libra v roku 2020, kedy má byť uvedený na trh.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Keď sa ho redaktor spýtal, či by si niekedy v budúcnosti vedel predstaviť spoluprácu ohľadom Ligy, odpovedal ešte suverénnejšie “Hell no”, čo znamená vo voľnom preklade “v žiadnom prípade”.

Jack Dorsey je známy ako obrovský fanúšik Bitcoinu, ktorý už viackrát označil za budúce hlavné peniaze internetu. Popri tom niekoľkokrát poprel fámy o tom, že by Twitter alebo Square plánovali po vzore Facebooku vlastnú digitálnu menu. Naopak skrz firmu Square neustále investuje do vývoja a pokroku samotného Bitcoinu, pričom financuje niekoľko bitcoinových developerov, ktorí pracujú na vývoji aplikácie Square Crypto.

,,Myslím si, že staviť na Bitcoin je najlepšia možnosť, pretože je najodolnejší, funguje okolo 10 rokov, má vynikajúcu značku a zvládol mnoho testov. Keď sa pozriem na všetky kryptomeny, ktoré by mohli naplniť úlohu stať sa hlavnou menou internetu, Bitcoin má na to najlepšie predpoklady,” povedal.

Pokiaľ ide o kryptomenu Libra a Facebook, vyjadril názor, že média sa na tento projekt sústredia až prehnaným spôsobom.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.