Sme aj na sociálnych sieťach

Binance Coin

INFOGRAFIKA: Binance Coin má už 83 rôznych využití. Jeho adopcia prudko rastie

Článok

Binance Coin adopcia
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Burza Binance, ktorá stojí za natívnym tokenom Binance Coin (BNB), sa pochválila na svojom blogu, že aktuálne existuje už 83 rôznych prípadov použitia tejto kryptomeny.

Binance v rámci kampane #UseBNB hrdo prezentuje, že adopcia kryptomeny Binance Coin výrazne rastie a používa ju čoraz viac platforiem.

Kryptomena Binance Coin, ktorej sa ako prvej, ktorá zažila veľký pád trhu v úvode roka 2018, podarilo vytvoriť tento rok nové dolárové maximum, údajne len v apríli viac než zdvojnásobila počet aplikácii, v rámci ktorých môže byť používaná na úschovu, používanie alebo platby.

Binance v rámci tlačovej správy uvádza, že v marci existovalo pre Binance Coin približne 55 prípadov použitia tokenov BNB. V apríli ich bolo už 83.

28 nových legitímnych prípadov použitia BNB možno pripísať najmä spusteniu blockchainu Binance Chain a decentralizovanej burze Binance DEX.

Infografika: Projekty, ktoré využívajú Binance Coin a projekty, ktoré smerujú na Binance Chain

O prechod na tento blockchain totiž prejavilo záujem mnoho kryptomenových projektov. Burza tvrdí, že v súčasnosti existuje najmenej 24 rôznych projektov, ktoré spustia svoje tokeny práve na Binance Chaine. Aj keď zatiaľ niektoré z nich neboli oficiálne potvrdené, Binance tvrdí, že je to jasný dôkaz toho, ako sa stáva Binance Chain populárny.

Token BNB má v rámci Binance Chain a Binance DEX neodmysliteľné využitie, pretože je používaný na všetky transakcie a platenie poplatkov v sieti. ,,Keďže viac projektov využíva Biancne Chain a viac ľudí používa náš blockchain, rastie aj počet používaných BNB tokenov,” vysvetľuje burza.

Azda zatiaľ najzaujímavejším projektom, ktorý prechádza na Binance Chain, je Mithril, decentralizovaná platforma sociálnych médií, ktorá odmeňuje tvorcov obsahu. Taktiež treba spomenúť Raven protokol či Harmony.

Medzi prípady použitia BNB tiež treba zahrnúť BitTorrent, BayPay, Coinify, MachiX či Magnum Wallet.

Zdroj: cryptoslate.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.     

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.