Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Ichimoku indikátor: Rysuje sa dobrá príležitosť na investíciu do Bitcoinu?

Článok

Bitcoin akcie
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Trader Josh Olszewicz zo spoločnosti Brave New Coin upozornil, že u bitocinu sa rysuje príležitosť na dobrú investíciu, ktorá sa objavuje len raz za čas.

Olszewicz tvrdí, že Bitcoin vytvára nákupný signál, ktory je možné vidieť zhruba len raz za štvrťrok. Upozornil na to vo video analýze, ktorú zdieľal ku grafu, v ktorom použil indikátor Ichimoku Kijnk Hyo. Ten sa podľa neho chystá prvýkrát za 5 týždňov prekrížiť  Ichimoku Cloud, čo by mohlo znamenať, že aktuálna cena Bitcoinu je výrazne nižšie, než by mohla byť.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Nestáva sa to velmi často” uviedol vo videu, v ktorom priznal, že pri rešpektovaní tohto grafu je trading Bitcoinu pomerne jednoduchý. Stačí totiž kúpiť a potom “hodlovať” (držať).

Ichimoku Cloud je vizuálny spôsob interpretácie trendov krytomien, ktorý definuje supporty a rezistencie, meria hybnosť trhu a poskytuje obchodné signály. V zhrnutí obchodníkom poskytujú signály, ktoré vraj veľmi dobre dokážu identifikovať či je na trhu medvedia alebo býčia nálada.

Keď sa v roku 2019 Bitcoin pohyboval pod červeným ichimoku grafom, zaznamenal následne rast o 250% z približne 4000 USD na 14 000 USD, čo naznačuje, že vtedy tento postup fungoval.

Upozorňujeme vás, že toto v žiadnom prípade nie je investičná rada. Do kryptomien nikdy neinvestujte viac, než si môžete dovoliť stratiť. Ceny kryptomien sú vysoko volatilné.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.