Sme aj na sociálnych sieťach

Cardano

Hoskinson z Cardano predal vulgárny tweet ako NFT. Okrem toho hovoril o Ethereum

Článok

Charles Hoskinson - Cardano (ADA)
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Hlavná tvár kryptomeny Cardano (ADA), šéf spoločnosti IOHK Charles Hoskinson na seba  v posledných dňoch upozornil viacerými vyjadreniami. V tomto článku si zhrnieme to najzaujímavejšie z nich.

Hoskinson najprv v rámci tradičných videí, ktoré v poslednej dobe produkuje na YouTube vo zvýšenej frekvencii, hovoril o samotnom Cardano (ADA), porovnával ho s Ethereum a tiež sa vyjadroval k rastúcemu počtu neprajníkov, ktorí označujú Cardano za podvodný produkt, pretože prakticky stále nič nedodal (narážka na neexistujúce smart kontrakty, ktoré prídu až s fázou Goguen pozn.red.).

Jeho vyjadrenia zhrnul na Facebook stránke Cardano [ADA] CZ/SK Ríša Havlík. My vyberáme len najzaujímavejšie konštatovania:

  • Hoskinson tvrdí, že tí, ktorí teraz kritizujú Cardano, budú takto o rok za blbcov, pretože sa budú musieť ospravedlniť a uznať kvalitu tohto projektu
  • Fáza Goguen, ktorá má priniesť smart kontrakty, je v prostrednej fáze vývoja
  • Záujem o budovanie Dapps na Cardane je údajne obrovský. Komunikujú preto s len najvýznamnejšími hráčmi
  • Krizioval Dapps na Ethereum – ako príklad uviedol, že mnohé sú centralizované, pretože vývojári majú k dispozícií kľúče
  • Upozornil, že na Ethereum je aktuálne len 31% všetkých vyvinutých Dapps, 69% je na iných platformách
  • Dapps na ETH podľa neho nemôžu plniť svoj účel pre vysoké poplatky
  • marca, teda už zajtra (štvrtok) je na pláne Cardano360, na ktorom by sa mala komunita dozvedieť nové veci ohľadom vývoja a taktiež prác na Goguen

Hoskinson upútal vulgárnym tweetom

Charles Hoskinson je v poslednej dobe terčom mnohých útokov a taktiež kritiky za nevhodné správanie. Nie príliš si pomohol vulgárnym tweetom, ktorý zverejnil pod jedným zo svojich príspevkov (hoci do určitej miery sa jeho vulgárny tweet vzhľadom na okolnosti chápať).

Hoskinson sa na Twitteri vyjadroval v najnovšom videu k tragickým pondelňajším udalostiam v USA, pri ktorých po streľbe v meste Boulder zomrelo 10 ľudí. Jeden z jeho kritikov ho však pod videom pravdepodobne bez toho, aby zistil, že video s kryptomenou Cardano vôbec nesúvisí, osočil komentárom: ,,A je to tu znova. Zas len mnoho rečí a sľubov.”

Hoskinson na to reagoval: ,,Úprimne, poje* sa ty patetické ospravedlnenie ľudského odpadu”.

Šéf IOHK bol samozrejme za takýto prejav mnohými skritizovaný, no uviedol, že si za týmto tweetom vzhľadom na dané okolnosti stojí. Dokonca sa ho rozhodol ponúknuť ako NFT token. Na platforme v.cent.co ho napokon vydražil za 7000 dolárov (4,13 ETH). Tie by mali smerovať do charitatívnej zbierky určenej práve pozostalým po obetiach zmieňovaného útoku.

Zdroje: facebook.com, twitter.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.