Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Hodor z Game of Thrones odkazuje HODL! Pozrite si perfektnú reklamu brokera eToro

Článok

Broker eToro, o ktorom sme vás už neraz na našej stránke informovali (recenziu si prečítajte tu), vypustil tento týždeň do sveta azda najvydarenejšiu reklamu na kryptomeny, aká bola doteraz natočená.

Jej hlavným hrdinom je herec Kristian Nairn, ktorý stvárnil postavu Hodora v kultovom seriáli Game of Thrones. Tento seriál dozaista väčšina z vás dobre pozná, no tí, ktorí náhodou nie, tak vedzte, že obrovský Hodor v ňom vie vysloviť len jedno slovo a tým je “HODOR”.

Na pohovore pre eToro sa chce herec Kristian Nair stoj čo stoj zbaviť svojej roly večného Hodora a tak odmieta všetky nápady reklamného oddelenia, ktoré chce, aby v reklame pripomínal postavu z Game of Thrones a vyslovil to čarovné slovíčko na “Ho…” Samozrejme vám už došlo, že tým slovom nemá byť HODOR, ale pre kryptomenových maniakov povestné “HODL“. Kistian Nair sa napokon samozrejme nechá nakoniec presvedčiť pod podmienkou, že bude vyzerať ako manažér a čo najmenej pripomínať Hodora.

Broker eToro je gigantom v oblasti kryptomenových CFD

eToro je svetový broker, na ktorom je možné obchodovať aj s poprednými kryptomenami Bitcoin, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar, NEO, EOS, IOTA, ADA, Dash, Ethereum či Ethereum Classic. Populárny je aj vďaka funkcii skúšobného testovacieho účtu či možnosti automaticky a bez poplatku kopírovať obchody skúsených trejderov.

eToro je vhodné napríklad pre tých, ktorí sa zaoberajú myšlienkou investície do kryptomien, no nemajú potrebu ich reálne vlastniť. Z tohto pohľadu ide aj o bezpečné riešenie u overeného brokera fungujúceho vo vyše 140 krajinách sveta so všetkými potrebnými štandardmi.

Viac o eToro sa dozviete v našej recenzii, alebo priamo na stránke eToro.com.

Upozornenie

eToro je platforma, ktorá ponúka investovanie do akcií a kryptomien, ako aj obchodovanie s CFD.

Vezmite prosím na vedomie, že CFD sú komplexné nástroje a sú vystavené vysokému riziku straty peňazí v dôsledku pákového efektu. Pri obchodovaní CFD s týmto poskytovateľom stráca 75% účtov retailových investorov peniaze. Mali by ste zvážiť, či rozumiete tomu, ako CFD fungujú, a či si môžete dovoliť riskovať stratu svojich peňazí.

Minulá výkonnosť nie je ukazovateľom budúcich výsledkov.

Kryptoaktíva sú volatilné nástroje, ktoré sa môžu vo veľmi krátkom časovom rámci značne pohybovať, a preto nie sú vhodné pre všetkých investorov. Okrem kryptomien, ktoré nie sú poskytované prostredníctvom CFD, nie sú kryptomeny regulované, a preto sa na ne nevzťahuje žiadny regulačný rámec EÚ.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne