Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Hayes predpovedá zánik PayPalu. Banky budú mať tiež problém

Článok

Arthur Hayes
Arthur Hayes

Kryptomena Facebooku môže ohroziť centrálne a komerčné banky. PayPal nemá dokonca žiadnu budúcnosť. Aj takéto odvážne tvrdenia vyriekol CEO burzy BitMEX Arthur Hayes.

Arthur Hayes bol v rozhovore pre taiwanskú spravodajskú sieť BlockTempo počas Asia Blockchain Summitu veľmi priamy. Libra, ktorú minulý mesiac predstavil Facebook s tým, že ju privedie na trh v budúcom roku, uňho vzbudzuje nadšenie a prikladá jej veľkú váhu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Hayes v rámci interview poznamenal, že tradičné banky vrátane tých centrálnych sa jej naozaj musia obávať a to napriek tomu, že je centralizovanom platformou, ktorá môže zamraziť špecifické transakcie medzi užívateľmi (čo u decentralizovaných kryptomien v podstate nie je možné…).

,,Libra má potenciál zlikvidovať komerčné banky a znižiť ich možnosti generovania príjmov,” vyhlásil presvedčivo a poukázal aj na PayPal, ktorý má podľa neho najväčší problém. ,,PayPal je v pi**,” uviedol priamo bez servítky. Ak bude Libra úspešná, podľa neho v podstate skončil.

Šéf BitMEXU je známy tým, že tradičnému bankovému systému a financiám v súčasnej podobe predikuje absolútny zánik. Budúcnosť vidí v kryptomenách a zdá sa, že popri Bitcoine je jeho favoritom na úspech práve projekt, za ktorým stojí Facebook a Libra Association, ktorá je zatiaľ konzorciom 27 rôznych firiem z technologického, akademického a platobného sektora vrátane VISA, MasterCard či Uber.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.