Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

GRAF: Týždenná analýza Stellar (XLM)

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptonovinky vám na základe spolupráce so známymi kryptotrejdermi zo Slovenska a Českej republiky prináša technické a fundamentálne analýzy k zaujímavým kryptomenám. Dnes pre vás pripravil analýzu Stellaru (XLM) Jan Čuraj z CryptoKingdom.cz. 

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Stellar (XLM)

Stellar dokázal překonat silnou rezistenci zajímavým výstřelem se zvýšenými objemy. Celý minulý týden jsme zažili silnou konsolidaci. Důležitým impulsem byl čtvrtek, kdy XLM/BTC narazilo na support a rychle vystřelilo nahoru. Nyní se support testuje znova s daleko nižšími objemy a spíše rostoucím bitcoinem. Je vysoká šance, že budeme pokračovat dalším růstem. Cílová cena by pak měla být 3093 satoshi, kde se nachází další férová cena podle indikátor volume by price.


Stagnace bitcoinu

Je potřeba si uvědomit, aby altcoiny rostly, tak hodně záleží na chování bitcoinu. Jelikož se nacházíme v trianglu, který by měl zužovat cenová rozpětí při vyšších objemech, dává to obrovskou šanci právě altcoinům, aby se předvedly. Většina altcoinů již nastolila svoje trendy a je velká pravděpodobnost, že v nich budou pokračovat alespoň pro nějaký další týden.

Celá analýza všech altocoinů tu.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ján ČurajCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 14 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji třetím rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.