Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

Google spustil odpočet do merge Ethereum. Váži si dlhoročnú prácu vývojárov

Článok

google pc
Zdroj: Unsplash.com

Google v niektorých regiónoch proaktívne podporuje odpočet do merge Ethereum – teda prechodu tejto kryptomeny na konsenzus Proof of Stake (PoS).

Podľa informácii viacerých kryptónových portálov spustil Google vo svojom vyhľadávači novú funkciu, ktorá vám pri zadaní kombinácie slov “The Merge” alebo “Ethereum Merge” zobrazí odpočet do tejto v rámci kryptomenovej komunity dlhodobo očakávanej udalosti.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Vývojár Google Cloud Sam Padilla v tweete z 9. septembra, ktorý poukázal na túto malú zaujímavosť skonštatoval, že zo strany spoločnosti Google ide o “malé zábavné prekvapenie“ a o “spôsob, ako ukázať, že si vážia práce, na ktorej sa robí už roky.“

Padilla zároveň prezradil, že na tejto funkcii pracoval tím Google Search and Labs a že prispel svojim dielom k tvoreniu diskusie, ktorá viedla k implementácii tohto časovača. Padilla taktiež zmienil, že časovač je priamo spojený s blockchainom a aktualizuje odpočet do zlúčenia v reálnom čase. ,,Základné údaje sa získavajú priamo z blockchainu prostredníctvom niektorých uzlov, ktoré prevádzkujeme.”

Vizualizácia pánd, ktoré sa k sebe blížiacim sa kľúčovým okamihom postupne približujú, je ďalším mylným náznakom postupného rastúceho záujmu Google o sektor kryptomien. Deje ta tak pár mesiacov od momentu, ako firma založila tím špecializujúci sa na Web3 fungujúci pod hlavičkou Google Cloud.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.