Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Do kín prichádza film CRYPTO. Bude to totálna hlúposť, pozrite si TRAILER

Článok

Už 12. apríla príde o kín hviezdne obsadený film s názvom Crypto, ktorý má mať na prvý pohľad niečo spoločné s kryptomenami, no v skutočnosti pôjde skôr o akčný thriller s dejom pripomínajúcim kasové trháky z 90 rokov.

Hoci téma a zápletka príbehu súvisia s Bitcoinom, dejovo už trailer naznačuje, že s ním bude mať len máločo spoločné. A predovšetkým treba vopred varovať, že scenáristi si vôbec nepotrpeli na tom, aby pochopili samotnú pointu kryptomien, nedajbože sa ju snažili vysvetliť divákom tohto filmu.

V sníme si zahrá napríklad známy hollywoodsky veterán Kurt Russell či herečka Alexis Bledel, ktorá sa preslávila najmä v seriály Gillmorové dievčatá. V hlavnej úlohe sa objaví Luke Hemsworth, ktorého môžete poznať napríklad z firmu Thor či Hickkok. Hlavným nepriateľom bude samozrejme ruská mafia a dej sa bude týkať vraj skutočného príbehu bankára z Wall Street, ktorý sa dostal do problémov práve kvôli Bitcoinu.

Ak zrovna nepatríte medzi fanúšikov akčných filmov bez hlbšej myšlienky, z traileru budete ako fanúšik kryptomien určite sklamaný. Nás najviac pobavil komentár v diskusií na YouTube pod oficiálnym videom: ,,Predstavujem si si, že vo filme bude desaťminútová prestávka, kým budú čakať na to, ako sa vyťaží blok a potvrdí sa transakcia. Skvelé časy.”

Vtipných bolo aj zopár ďalších komentárov:

,,Yes! Je to tu! Najblbší film urobený o niečom, čomu autori filmu vôbec nerozumejú.”

,,Rusko je zlé, krypto je zlé, múdri ľudia sú zlí, ak náhodou nepracujú pre vládu. Ďakujeme Hollywood za ďalší originálny film.”

,,Vždy som vedel, že Satoshi je v skutočnosti Putin. Ďakujem Hollywood, že ste to potvrdili.”

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.