Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Fidelity Digital Assets získal posilu z Coinbase

Článok

Fidelity
Fidelity

Obchodná kryptoplatforma Fidelity Digital Assets, za ktorou stojí konglomerát Fidelity spravujúci majetok klientov v hodnote vyše 7 biliónov dolárov, získala zaujímavú posilu do svojho tímu.

Do funkcie obchodného a marketingového riaditeľa podľa tlačovej správy zverejnenej 10. apríla nastupuje Christine Sandlerová, ktorá predtým pôsobila ako vedúca inštitucionálneho predaja najväčšej kryptozmenárne na svete Coinbase.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Sandlerovej úlohou bude priviesť Fidelity Digital Assets na nové trhy, rovnako ako prevziať zodpovednosť za služby inštitucionálnych zákazníkov. Skúsená manažérka okrem Coinbase pracovala aj v Barclays Investment Bank či pre NYSE Euronext alebo Merill Lynch.

Fidelity Asset Management chce zohrať na trhu s kryptomenami výraznú úlohu v oblasti správy kryptomajetku inštitucionálnych investorov. Jej vstup do trhu vyvolal veľké nadšenie a napríklad miliardár Michael Novogratz z Digital Galaxy tvrdí, že práve Fidelity môže byť jedným zo spúšťačov nového bullrunu, pretože ponúka práve tie služby, ktoré vyhľadávajú a potrebujú noví potencionálni inštitucionálni investori do Bitcoinu a ďalších kryptomien. Tí totiž radšej zvedia svoj “kryptomajetok” do rúk osvedčenej spoločnosti zameranej na tieto služby, akoby mali na vlastné náklady riešiť komplikovanú úschovu a zabezpečenie kryptomien v potenciálnej hodnote miliónov až miliárd dolárov.

Fidelity už spustila svoju testovaciu prevádzku s vybranou skupinou klientov, pričom prezident spoločnosti Tom Jessop tvrdí, že nábor nových klientov bude prebiehať postupne v priebehu celého roka.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.  

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.