Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Embily – Prvá predplatená karta na Slovensku s pripojenou krypto peňaženkou

Článok

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

PR Článok

Embily je spoločnosť a zároveň platforma, ktorá pomáha svojim používateľom využívať ich kryptomeny inovatívne a bezpečne, tak ako to robia tradičné banky a peniaze. Dôkazom je aj to, že platobnou kartou od Embily je možné platiť na viac ako 1 milión miestach po celom svete . Od ostatných spoločností sa Embily líši hlavne tým, že pomáha kryptomenám rásť a vďaka svojím službám zväčšuje adopciu a ich prijatie. Ľudia tak môžu využívať ich kryptomeny na bežné platby a nákupy v každodennom živote.

Najdôležitejšia zásada na tejto platforme je ochrana zákazníkov prostredníctvom rôznych  zabezpečení, tak aby boli zavedené a účinne implementované všetky príslušné regulačné a bezpečnostné opatrenia.

V súčasnosti Embily začína pôsobiť aj na Slovenku. Registrovať sa môžete cez tento odkaz.

Krypto pre ľudí od ľudí

Spoločnosť Embily verí, že každá kryptomena, bez ohľadu na jej pozíciu v neustále sa vyvíjajúcom trhu, má hodnotu a pomáha vytvárať lepšie alternatívy k tradičnej fiat mene. Dobrým príkladom je aj rast hodnoty Bitcoinu, ktorý má široké využitie a zároveň svetlú budúcnosť. V súčasnosti sa generuje stále viac kryptomien.

Vďaka platforme Embily môžu používatelia využívať rôzne výhody a tým môžu mať konečne aj finančnú slobodu.

Takéto šťastie alebo privilégium nanešťastie nemajú milióny ľudí, ktorí žijú hlavne v rozvojových krajinách a kvôli tomu nemajú prístup k finančných službám. Práve vďaka tomu je  Embily ten správny nástroj na každodenné využívanie kryptomien v reálnom živote.

Embily je taktiež hrdým sponzorom rôznych športových udalostí, ktoré zahŕňa napríklad wakeboarding a MMA. Aj prostredníctvom týchto udalostí Embily propaguje a prezentuje povedomie o svojich službách, ktoré ponúka. Platforma Embily vždy rada hľadá nové témy a nové príležitosti na rozhovor s novými ľuďmi, ktorí sú zanietení ohľadom rôznych tém. Preto ak máte dobrý nápad, pozitívny prístup a správne zanietenie, radi o vás budeme počuť.

Rastúca popularita Embily

Začiatkom októbra 2021 poskytovala spoločnosť Embily svoje služby viac ako 30 000 ľuďom na celom svete. Na základne týchto optimistických čísel chce platforma Embily naďalej rozvíjať a  zlepšovať svoje služby a vydávať stále nové aktualizácie, aby ešte viac zlepšila a zjednodušila zážitok svojim používateľom.

Okrem toho Embily taktiež iniciovala globálny plán distribúcie kariet a zamerala sa na poskytovanie bezpečných služieb pomocou fyzických aj virtuálnych kariet. Kým virtuálne karty sú v priebehu niekoľkých minút od vydania pripravené na použitie, fyzické karty spoločnosti Embily sú vytlačené rovnako rýchlo ako virtuálne karty a okamžite sú odosielané zákazníkom do celého sveta.

Karty Embily sú taktiež pohodlne integrované so službou Apple Pay a v blízkej budúcnosti budú uvedené karty integrované aj so službou Google Pay. Tieto služby umožňujú držiteľom karty vykonávať bezkontaktné platby jednoducho a bezpečne. Spoločnosť Embily okrem toho plánuje podporovať aj individuálne účty IBAN, prevody SWIFT a SEPA a obchodovať s digitálnymi aktívami ako BTC, ETH, BNB, TRX a USDT.

Najväčšie výhody platobnej karty Embily

1) Žiadne skryté poplatky

2) Výmenný kurz sa v čase transakcie nemení (čo sa často stáva so zmenárňami P2P)

3) Nie je potrebné držať žiadne tokeny

4) Doručenie karty je bezplatné (zvyčajne to môže stáť až 35 eur)

5) Za platbu kartou pri nákupe môžete dostať vrátenie peňazí v hodnote od 10 do 25 eur

6) Mesačný poplatok je nižší ako u mnohých konkurentov

Viac o poplatkoch nájdete na tomto odkaze.

Disclaimer: Berte prosím na vedomie, že sa jedná o platený článok spoločnosťou Embily. Kryptonovinky nezodpovedajú za pravdivosť uvedených informácií ani za prípadné škody.

PR Článok

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Kryptomenám sa aktívne venujem od roku 2017. Najviac sa zaujímam o rôzne altcoiny, ktoré majú reálny technický význam. Prinášam vám rôzne návody, tipy, postrehy a rovnako aj dôležité novinky zo sveta kryptomien.Pokiaľ sa vám moja tvorba páči, môžete ju podporiť LTC na nasledovnú adresu: LPdrzvv9yYDMV3tgFyTTJKYcDpRpJ2Kd38 (LTC)

Populárne