Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Dobré správy pre Ripple (XRP) a Tron (TRX)

Článok

Ripple a Tron

Ripple a Tron boli zaradené do portfólia ďalších významných kryptozmenárni.

XRP v bohatom Dubaji

Dubajská kryptozmenáreň BitOasis oznámila, že jej zákazníci budú môcť od 30. januára kúpiť kryptomenu Ripple (XRP). Zakúpiť ju budú môcť emiratským dirhamom, alebo kreditnými kartami, ktoré sú akceptované v Spojených arabských emirátoch. Ako bonus v úvodnej fáze zalisovania XRP budú môcť túto funkciu využiť bez transakčných poplatkov.

,,Rozhodli sme sa pridať Ripple do nášho portfólia, aby sme uspokojili zvýšený dopyt našich zákazníkov po kryptomenách. Ako jeden z najväčších poskytovateľov týchto služieb v našom regióne sme zaviazaní poskytovať našim zákazníkom bezpečný spôsob, ako kúpiť Ethereum a teraz aj Ripple,” znie v oficiálnej tlačovej správe BitOasis.

Ripple je podľa tržnej kapitalizácie tretia najväčšia kryptomena súčasnosti. V úvode januára dosiahla historické maximum (ATH) 3,84 USD za jednu “mincu“, čím v kapitalizácii na krátky čas predbehla aj populárne Ethereum. Po veľkej korekcii sa však hodnota XRP  prepadla až pod jeden dolár. Aktuálna hodnota tejto meny je v čase písania článku 1,31 USD.

Justin Sun s dobrou správou o TRX

Dobrými správami sa pochválil na Twittri aj Justin Sun, zakladateľ kryptomeny Tron (TRX). Ten dnes oznámil, že Tron je možné odteraz kúpiť na čínskej kryptozmenárni Huobi, ktorá je ako sám napísal podľa objemu realizovaných obchodov vo výške miliardy dolárov denne šiestou najväčšou na svete (podľa CoinmarketCap-u). Sun v ďalšom tweete ešte dodal, že už čoskoro oznámi zalisovanie TRX na ďalšej veľkej burze.

Kryptomeny Ripple (XRP) a Tron (TRX) môžete kúpiť na kryptoburze Binance. Ripple okrem toho môžete zakúpiť aj na populárnej investičnej platforme Etoro.

Ak sa Vám páčia naše články sledujte nás na Facebooku a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne