Sme aj na sociálnych sieťach

PR články

Crypton na Utopia P2P: Kombinácia súkromia a stakingu v jednej kryptomene

Článok

Utopia Crypton
Utopia Crypton

PR článok

Jeden a pol roka po spustení sa kryptomena Crypton (CRP) zameraná na súkromie stojaca na Utopia Peer-to-Peer ekosystéme v tichosti formuje a stáva sa jednou z najzaujímavejších mincí tohto roku. Crypton umožňuje anonymné transakcie a svojmu blockchainu neodhaľuje žiadne identifikačné informácie, čo robí jeho históriu nevystopovateľnou. Obsahuje tiež staking odmeny, ktoré sa rozdávajú tým, ktorí udržiavajú minimálnu bilanciu na CRP peňaženke, a tým povzbudzujú celú komunitu.

Crypton je kryptomena, ktorá poháňa celý ekosystém Utopia: Je to decentralizovaný ekosystém typu peer-to-peer zložený z nástrojov založených na ochrane súkromia. Ako uviedli jej zakladatelia, cieľom spoločnosti Utopia je poskytnúť decentralizovanú platformu odolnú voči cenzúre pre bezpečnú komunikáciu chrániacu slobodu prejavu pre používateľov na celom svete. Platforma Utopia umožňuje používateľom pripojiť sa na internet bezpečným a nevystopovateľným spôsobom a pretože neexistuje žiadny centrálny bod zlyhania, nemožno sieť prepnúť do režimu offline alebo dokonca vypnúť.

Predefinovanie internetu v ére dohľadu

Utopia berie bezpečnosť svojej siete veľmi vážne a využíva špičkové šifrovanie, ktoré bolo bez použitia kvantových počítačov označené ako „nezvratné“. Ich víziou je znovuobjaviť internet a financie spôsobom, ktorý posilní postavenie jednotlivca a zabráni mu, aby ho využili inzerenti, korporácie alebo dokonca vlády.

Na uskutočnenie tejto vízie sa spoločnosť Utopia snažila zabezpečiť, aby jej platforma nedosahovala neprimeraný vplyv zo strany kontroly založenia. To znamená, že nezbiera údaje o KYC, inzerentoch, sledovaní webu, umelú inteligenciu, zber údajov ani integráciu so stránkami sociálnych médií. Namiesto toho Utopia vytvára sebestačný ekosystém, ktorý k sebe láka rovnako zmýšľajúcich jedincov, ktorí budú odmenení za svoje príspevky vo forme CRP tokenov.

Platforma nabitá funkciami pre nadšencov ochrany osobných údajov

Okrem komplexných šifrovaných správ a súkromného prezerania webových stránok patrá medzi ďalšie komponenty Utopia aj decentralizovaná forma DNS (register domén), zabezpečené ukladanie dát a dokonca aj krypo karty s podporou API na akceptáciu CRP predajcom. Pretože sieťové uzly sú prevádzkované na nespočetných miestach po celom svete a pokrývajú množstvo jurisdikcií, je nemožné, aby bola Utópia stiahnutá alebo bola offline, a citlivé informácie o používateľovi sú vždy šifrované a uložené na strane klienta, čo znamená, že žiadne tretie strany alebo ústredné subjekty k nim nemajú prístup.

Crypton (CRP) sa v súčasnosti obchoduje proti stablecoinu USDT na troch regulárnych burzách, LAToken, ZG.com a Cryptex.net. Dá sa s ním tiež obchodovať na Crypton Exchange, čo je automatizovaná burza vybudovaná na natívnej platforme Utopia.

Utopia bola navrhnutá a uvedená na trh spoločnosťou 1984 Group, LP registrovanou vo Veľkej Británii. Viac informácií o Crypton a Utopii a o tom, ako nakupovať CRP a kde si môžete stiahnuť Utopiu, aby ste mohli začať, nájdete na domovskej stránke projektu tu.

PR článok

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.