Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Consensus 2018 čelí kritike zo strany CEO spoločnosti CoinShares

Článok

Danny Masters
Danny Masters

CEO spoločnosti CoinShares verí, že Bitcoin dosiahne svoje predchádzajúce najvyššie hodnoty až keď ľudia začnú viac stavať na ekosystéme, ktorý so sebou táto technológia prináša.

V rozhovore pre CNBC Danny Masters uviedol, že musí nastať niekoľko zmien, aby mohol Bitcoin opäť nadobudnúť hodnotu okolo 20 tisíc dolárov.

,,Musíme vidieť, že štruktúra sa posúva vpred. Potrebujeme vidieť riešenia. Potrebujeme indexy a potrebujeme opatrenia, vďaka ktorým budeme môcť skutočne chápať tomu, o čom hovoríme, aby sme mohli merať našu výkonnosť. Musíme urobiť zrelšie nastavenia okolo ICO. Musíme poskytnúť investorom väčšiu prehľadnosť, väčšie očakávania a väčšiu transparentnosť,” uviedol v rozhovore pre CNBC.

Masters bol počas diskusie kritický ku skončenej konferencii Consensus 2008, ktorá sa tento týždeň konala New Yorku. Tá sa tento rok podľa neho príliš zameriavala na konkrétne tokeny a takzvané “buzzwords” namiesto toho, aby skúmal pokrok v tejto oblasti.

Jonathan Corgan, Bitcoin developer, dokonca opísal atmosféru na Consensus 2018 ako ,,keď sa stretnú všetky populárne deti (Blockchain), ktoré zhadzujú geekov a hlupákov (Bitcoin), namiesto toho, aby hovorili o vlastnom progrese.”

Okrem toho poukázali na zbytočné cenové prognózy súvisiace s Consensusom, ktoré napokon spôsobili nečakané sklamanie pre mnohých investorov. Napríklad Thomas Lee zo spoločnosti Fundstrat Global Advisors hovoril o potenciálne až 70% náraste Bitcoinu, čo sa však doposiaľ ani zďaleka neplní.

Pre Mastersa je z dlhodobého hľadiska rozhodujúca dlhodobá výhoda Bitcoinu. ,,Bitcoin je takmer ako rezervná mena v kryptomenách, ku ktorej sa všetci vracajú, pretože má infraštruktúru, pretože má väčšinu sieťových pripojení, najviac napojení na zmenárne – to sú jeho silné základy,” uviedol.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, Telegrame a Instagrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.