Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

CoinMarketCap bude prinášať kvalitnejšie informácie o kryptomenách

Článok

CoinMarketCap
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Spoločnosť Crypto Briefing a aliancia Data Accountability and Transparency Alliance (DATA), ktorú vytvoril najnavštevovanejší kryptoportál CoinMarketCap, uzavreli partnerstvo, v rámci ktorého spustia nový zaujímavý projekt Simetri.

Projekt Simetri by mal byť navrhnutý tak, aby zaistil transparentnosť a overiteľné údaje z objednávkových kníh kryptomenových búrz a zmenárni a popri tom vedel poskytnúť aj hĺbkovú fundamentálnu analýzu a objektívne informácie o samotných kryptomenách. Tieto informácie by následne mali byť implementované priamo do stránok CoinMarketCap-u, vďaka čom získajú jej čitatelia podrobnejšie a kvalitnejšie informácie o daných projektoch.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

V prípade konkrétnych kryptomien bude Simetri sledovať technologický ekosystém projektu, jeho užitočnosť, rozvoj, podporu a rôzne ďalšie faktory, ktoré majú prispievať k jeho zdravému udržateľnému vývoju.

,,Kombinácia iniciatívy Data, Coinmarketcap a Simetri predstavuje pozitívnu trajektóriu pre štandardizáciu údajov o kryptomenách. Je to kľúčový faktor pri zabezpečovaní toho, aby sme neustále dodávali lepšie údaje. Dôveryhodné zdroje sú základom tradičných finančných trhov a keďže kryptomeny dozrievajú, potrebujú, aby mali také zdroje tiež,” uviedla Carylyne Changová, vedúca marketingu CoinMarketCap.

CoinMarketCap sa aj touto iniciatívnou snaží docieliť čo najpresnejšie údaje, ktoré publikuje na svojej stránke. Tento rok čelil kritike za to, že údaje o objemoch obchodovania s kryptomenami preberá od búrz bez toho, aby ich kontroloval a overil si, či nie sú umelo nafúknuté. Z toho dôvodu založil práve alianciu DATA, ktorá stanovila burzám prísnejšie podmienky, bez ktorých nebudú ich údaje na webe publikované. Koncom júna CoinMarketCap uviedol, že zhruba 70% búrz  a zmenárni podmienky už splnila.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.