Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Coinbase zverejnila zoznam 8 kryptomien, ktoré môže čoskoro zalistovať

Článok

Coinbase - kryptomeny
Coinbase - kryptomeny

Najväčšia americká kryptomenová zmenáreň Coinbase oznámila, že skúma podporu ďalších osem nových kryptomien. Rozšírenie jej ponuky by malo viesť k pokrytiu 90% celkovej trhovej kapitalizácie kryptomien.

Podľa blogového príspevku na stránke Coinbase by malo ísť o nasledujúce kryptomeny:

Algorand (ALGO)
Cosmos (ATOM)
Dash (DASH)
Decred (DCR)
Matic (MATIC)
Harmony (ONE)
Ontology (ONT)
Waves (WAVES)

Najväčšiu trhovú kapitalizáciu z tohto zoznamu dosahujú DashCosmos, v súčasnosti 15. a 20. najhodnotnejšie kryptomeny na trhu.

Z TOP20 by chýbalo sedem kryptomien

Coinbase popri uverejnení tejto informácie upozorňuje, že zoznam nie je 100% zárukou, že dané kryptomeny budú napokon na platforme naozaj uvedené. Taktiež nemožno zaručiť, že budú dostupné vo všetkých jurisdikciách. Aj pri súčasných kryptomenách, ktoré sú na Coinbase, platí, že majú rôzne obmedzenia dostupnosti podľa regiónov.

Ak budú zalistované všetky kryptomeny z vyššie uvedeného zoznamu, v ponuke produktov Coinbase z prvej 20-ky kryptomien budú chýbať už len Cardano, Tron, Binance Coin, Bitcoin SV, NEO, UNUS LEO a IOTA.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne