Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Coinbase zvažuje pridanie ďalších kryptomien. Sú medzi nimi aj DeFi projekty

Článok

coinbase-defi
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Obrovský nárast záujmu o projekty decentralizovaného financovania (DeFi), ktorých celková kapitalizácia nedávno prekonala už hodnotu 4 miliárd dolárov, prinútil zbystriť pozornosť aj najväčšiu americkú kryptozmenáreň Coinbase. Tá vo svojom najnovšom blogu zverejnila zoznam 19 kryptomien, ktoré pozorne sleduje a zvažuje ich zalistovanie. Mnohé z nich sa špecializujú hlavne na DeFi.

V prvom rade treba zdôrazniť, že zalistovanie nejakého tokenu do ponuky Coinbase je častokrát sprevádzané pomerne výrazným rastom hodnoty tejto kryptomeny. Coinbase napriek tomu, že je najnavštevovanejšou zmenárňou na svete (nie burzou) má totiž stále relatívne oklieštenú ponuku kryptomien a snaží sa vyberať naozaj len kvalitné projekty. Inak povedané pridanie kryptomeny do ponuky Coinbase je aj záležitosťou prestíže.

Zároveň treba uviesť, že zoznam uvedených kryptomien nič nezaručuje a neznamená, že sa napokon dostanú do ponuky Coinbase.

Nuž a teda ktoré kryptomeny Coinbase najnovšie skúma? Sú medzi nimi aj DeFi projekty ako  Balancer, Curve, WBTC, AMPL či tBTC. Portál CryptoSlate k nim doplnil, že šanca dostať ich na Coinbase je relatívne veľká, no musia splniť ešte niekoľko technickych noriem a byť v súlade s platnými zákonmi.

Okrem nich boli uvedené aj iné projekty ako Ampleforth, Band Protocol, Blockstack, Curve, Fetch.ai, Flexacoin, Helium, Hedera Hashgraph, Kava, Melon, Ocean Protocol, Paxos Gold, Reserve Rights, The Graph, THETA a UMA.

Zdroj: cryptoslate.com

Recenzia Coinbase: Kryptomeny v ponuke, história, produkty, hodnotenie + bonus $10

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne