Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Coinbase sa umiestnila na prestížnom zozname LinkedIn

Článok

Coinbase
Coinbase

Kryptozmenáreň Coinbase sa stala jedinou kryptomenovou spoločnosťou, ktorá sa dokázala dostať na prestížny zoznam 50 najpopulárnejších amerických spoločností podľa portálu LinkedIn.

Podľa ročného sumáru sa Coinbase medzi zamestnancami umiestnila na 35. mieste. V jej popise stojí, že zamestnáva približne 600 ľudí, prevažne inžinierov, IT technikov a ľudí z HR. Zaujímavé je, žer až 40% z nich si necháva vyplácať časť výplaty v kryptomenách.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

LinkedIn zoraďuje tento rebríček podľa záujmu o danú spoločnosť, angažovanosti zamestnancov zo strany manažérov, dopytu po voľných pracovných miestach a miery udržania zamestnancov. Pre rôzne krajiny sa vydávajú rôzne zoznamy, pričom Coinbase sa zobrazuje v americkom vydaní.

Portál LinkedIn si Coinbase všimol aj minulý rok, keď ho v septembri 2018 zaradil medzi top zamestnávateľov medzi startupmi po boku spoločnosti Ripple (XRP) či kryptoburze Gemini, za ktorou stoja bratia Winklevossovci.

Zaujímavé je, že Coinbase v spomínanom novom rebríčku predbehol napríklad JP Morgan Chase, ktorý skončil na 44. pozícii a tiež Twitter či Intel. To sú tri spoločnosti, ktoré sa zaujímajú o sektor kryptomien. JP Morgan vydal vlastný stablecoin JPM Coin, záujmy Bitcoinu háji na Twitteri jeho šéf Jack Dorsey a Intel sa zaujíma o mining.

Na prvom mieste rebríčka LinkedIn skončila spoločnosť Alphabet, pod ktorú spadá Google, YouTube či Nest. Druhý skončil Facebook a tretí Amazon.

Zdroje: cointelegraph, linkedin

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.