Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Charles Hoskinson: Kryptomeny sú nezastaviteľne, Bitcoin dosiahne $100 000

Článok

hoskinson-bitcoijn

Bitcoin stratil za posledných sedem dní 15% svojej hodnoty. Kým ešte v pondelok bola jeho cena okolo 8500 dolárov, dnes je len niečo vyše 7000 USD. Mnohí nad nim už začali lámať palicu, no to rozhodne neplatí o Charlesovi Hosinsonovi – spoluzakladateľovi Ethereum a v súčasnosti hlavnom predstaviteľovi Cardano.

Charles Hoskinson sa rozhodol reagovať na krvavý piatok na Twitteri, kde zverejnil povzbudivý status, v ktorom zdôraznil, že Bitcoin je viac než len FUD (šírenie poplašných správ) a špekulácie.

,,Že cena Bitcoinu klesá? Spomeňte si prosím, že za FUDom, novinkách o obchodovaní a rôznych manipuláciách, máme stále globálne hnutie, ktoré sa chystá zmeniť tneto svet. Stále vidím 10 tisíc dolárov za Bitcoin a privítame aj 100 tisíc za Bitcoin. Kryptomeny sú nezastaviteľne. Kryptomeny sú budúcnosť.”

Charles Hoskinson pritom nie je zarytým obhajcom Bitcoinu. Vidí v ňom niekoľko nedokonalosti, ktoré sa snaží riešiť u Cardano. Napriek tomu už viackrát vyhlásil, že v najbližších rokoch bude Bitcoin jednoznačne dominantnou kryptomenou, ktorá bude so sebou ťahať aj ostatné projekty.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne