Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Charles Hoskinson: Kryptomeny sú nezastaviteľne, Bitcoin dosiahne $100 000

Článok

hoskinson-bitcoijn
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Bitcoin stratil za posledných sedem dní 15% svojej hodnoty. Kým ešte v pondelok bola jeho cena okolo 8500 dolárov, dnes je len niečo vyše 7000 USD. Mnohí nad nim už začali lámať palicu, no to rozhodne neplatí o Charlesovi Hosinsonovi – spoluzakladateľovi Ethereum a v súčasnosti hlavnom predstaviteľovi Cardano.

Charles Hoskinson sa rozhodol reagovať na krvavý piatok na Twitteri, kde zverejnil povzbudivý status, v ktorom zdôraznil, že Bitcoin je viac než len FUD (šírenie poplašných správ) a špekulácie.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Že cena Bitcoinu klesá? Spomeňte si prosím, že za FUDom, novinkách o obchodovaní a rôznych manipuláciách, máme stále globálne hnutie, ktoré sa chystá zmeniť tneto svet. Stále vidím 10 tisíc dolárov za Bitcoin a privítame aj 100 tisíc za Bitcoin. Kryptomeny sú nezastaviteľne. Kryptomeny sú budúcnosť.”

Charles Hoskinson pritom nie je zarytým obhajcom Bitcoinu. Vidí v ňom niekoľko nedokonalosti, ktoré sa snaží riešiť u Cardano. Napriek tomu už viackrát vyhlásil, že v najbližších rokoch bude Bitcoin jednoznačne dominantnou kryptomenou, ktorá bude so sebou ťahať aj ostatné projekty.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.