Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

VIDEO: Český YouTuber natočil vtipné video o Bitcoine. Pobaví, no poskytne aj zaujímavý pohľad na vec

Článok

Ste smutní z toho, čo sa aktuálne deje okolo kryptomien? Ste v mínuse, je vám zle pri pohľade na vaše portfólio alebo aktuálne váhate, či máte dokupovať, alebo počkať na ďalší pokles? A čo ak to pôjde od zajtra už len “TO THE MOON“? Ak máte podobne myšlienky je isté, že by ste mali aspoň na malý moment poľaviť. Nuž a najlepšie bude, ak sa na účet kryptomien trochu pobavíte.

Na to vám výborne poslúži video populárneho českého YouTubera Standu, ktorý má na kanáli StandaShow už vyše 66 tisíc subscriberov.  Standa vám okrem iného porozpráva o tom, ako dostal ešte pred minuloročným bullrunom dar v hodnote 1,6 BTC, no „stihol“ ho predať skôr, než začala hodnota bitcoinu rapídne rásť. Následne vám opíše všetky známe veľké bitcoinové bubliny od roku 2011 a taktiež najčastejšiu chybu retailových investorov – predávať nízko a kupovať vysoko. Video má vtipný kontext, no obsahuje aj viacero múdrych myšlienok.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na FacebookuTelegrame, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.