Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

CEO Ripple s “katastrofickou” predpoveďou: Prežije len 1% kryptomien

Článok

garlinghouse-bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Katastrofickú predpoveď pre súčasný trh s kryptomenami vyhlásil CEO spoločnosti Ripple, ktorá stojí za kryptomenou XRP, Brad Garlinghouse.

Hlavná tvár Ripple v rozhovore pre Bloomberg, ktorý bol publikovaný v utorok, uviedol, že v súčasnosti ja na trhu príliš veľa kryptomien, čo bude viesť pravdepodobne k tomu, že 99% z nich časom zanikne.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Malý počet projektov, ktoré sa udržia v trhu, však v priebehu desaťročí začne výrazne meniť finančný sektor a zameria sa na riešenie skutočných problémov reálnych zákazníkov.

Súčasný rast počtu digitálnych aktív je podľa neho spôsobený ošiaľom okolo krypto ekosystému, ktorý je lákavý pre nových podnikavých jedincov. Garlinghouse upozornil, že aktuálne je evidovaných už viac ako 3000 digitálnych aktív, ktoré sa obchodujú každý deň.

,,Kedykoľvek vznikne nový trh, existuje veľa ľudí, ktorí sa v ňom snažia ukázať, že práve oni dokážu vyriešiť daný problém a dokážu uspokojiť potreby zákazníka,” skonštatoval.

Ak by bola predpoveď Garlinhhouse správna, v budúcnosti prežije zhruba len 30 kryptomien z tých, ktoré poznáme dnes. Šéf Ripple je samozrejme presvedčený, že jednou z nich bude XRP, čiže token, ktorý Ripple využíva na realizáciu rýchlych a lacných medzinárodných transakcií pre bankový sektor.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.