Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Cena Bitcoinu dosiahne 250 000 dolárov v roku 2023 – Tim Draper

Článok

Tim Draper o budúcnosti kryptomien
Tim Draper o budúcnosti kryptomien

„Kolaps kryptoburzy FTX nemá nič spoločné s úspechom Bitcoinu, pretože Bitcoin je decentralizovaný a FTX nie,“ povedal Tim Draper.

Tim Draper sa nevzdáva svojej krátkodobej predpovede napriek nedávnym problémom v odvetví kryptomien. Naďalej sa drží svojho optimizmu, že Bitcoin v roku 2023 dosiahne 250 000 dolárov, a to aj napriek prebiehajúcej krypto kríze vyvolanej FTX.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

„Žiadna zmena v predpovedi ceny. Stále 250 000 dolárov začiatkom budúceho roka,“ uviedol Draper 15. novembra. Kolaps kryptoburzy FTX nemá nič spoločné s úspechom Bitcoinu, pretože Bitcoin je decentralizovaný a FTX podľa Drapera nie. „Keď je mena centralizovaná, má jediný bod zlyhania a dá sa s ňou aj manipulovať,“ dodal.

Podľa Drapera pád FTX spustil iba väčšiu decentralizáciu v kryptomenách, pretože najnovšie udalosti opäť poukázali na zraniteľnosť centralizácie: „Myslím si, že toto fiasko prinesie oveľa viac Bitcoinových maximalistov. Všimnite si, že vaše peniaze nie sú v bezpečí v centralizovanom systéme, či už ide o krypto alebo fiat.“

Draper tiež zdôraznil dôležitosť vlastnej úschovy kryptomien, ktorá je v súlade s princípmi decentralizácie. Zároveň vyjadril dôveru v centralizovanú burzu Coinbase a uviedol: „Svoje tokeny uchovávam aj na Ledgeri a taktiež na Coinbase. Ani jeden z nich nepoužíva moje kryptomeny na požičiavanie alebo investovanie.“

Draper prvýkrát urobil svoju slávnu predpoveď už v roku 2018, kedy prehlásil, že Bitcoin dosiahne 250 000 dolárov do konca roka 2022 alebo začiatkom roka 2023. Investor odvtedy niekoľkokrát zopakoval svoju predpoveď, ignorujúc medvedie trhy a kolapsy veľkých krypto búrz a investičných firiem.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.