Sme aj na sociálnych sieťach

Cardano

Cardano uzavrelo partnerstvo, ktoré má prispieť k jeho rýchlejšej adopcii

Článok

Cardano ADA

Cardano Foundation, jedna z troch zložiek, ktoré stoja za vývojom kryptomeny Cardano (ADA), uzavrela partnerstvo s berlínskym blockchainovým štúdiom Konfido, ktoré má prispieť k urýchleniu adopcie tohto projektu.

Úlohou Konfido by malo byť prispieť k zapojeniu ekosystému Cardano do reálnych svetových obchodných prípadov – v bankovníctve, logistike, farmaceutickom priemysle či financovaní obchodu. Orientácia Konfido bude smerovať aj k vytváraniu väzieb Cardano na vlády a verejné služby.

,,Základňa Konfidio v Berlíne je významným blockchainovým centrom s celosvetovým významom. Pomôže nám zamerať pozornosť na našu platformu,“ uviedol k partnerstvu Nathan Kaiser, predseda Cardano Foundation.

,,Našim cieľom je zvýšiť pochopenie protokolu (Cardana) v podnikovom aj startup prostredí a urýchliť pridanú hodnotu pre všetky strany – Cardano, blockchainovu komunitu a našich klientov,” dodal k novinke Mervyn G. Maistry, generálny riaditeľ a zakladateľ nemeckej spoločnosti.

O Cardano sme sa nedávno rozprávali s odborníkom na túto kryptomenu J. Tesařom. Rozhovor si môžete prečítať tu:

Rozhovor o Cardano s J. Tesařom: Jestli vše vyjde, decentralizace bude vyšší než u Bitcoinu

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne