Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

Buterín si myslí, že Ethereum zohrá dôležitú úlohu pri spájaní krajín

Článok

Vitalik Buterin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Hlavný lider kryptomeny Ethereum Vitalik Buterin verí, že v čase geopolitickej neistoty môže práve Ethereum zohrať významnú úlohu pri spájaní jednotlivých krajín.

Buterin hovoril na túto tému počas Ethereal Summit 2020, kde uviedol, že Ethereum vníma ako akési “lepidlo”, ktoré prinúti krajiny spolupracovať.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Rešpektovaný programátor skonštatoval, že súčasná globálna kríza je viac než len finančná kríza, pričom upozornil, že popri nej stúpajú politické nezhody a nedôvera medzi krajinami. ,,Určite si myslím, že pre blockchainy – predovšetkým pre Ethereum – je úlohou, aby zohrávali akéhosi neutrálneho hráča pre systémy, meny a aplikácie, ktoré sa majú vzájomne ovplyvňovať. Myslím si, že túto úlohu nemôže zastávať nič, čo je vytvorené samotnými štátmi.”

Pokiaľ ide o konkrétne problémy, Buterin zdôraznil, že má obavy z rastúcej cenzúry či ovplyvňovania súkromia. Tieto faktory podľa neho vedú ľudí ku kryptomenám a blockchainu.

Buterin tvrdí, že táto kríza je v skutočnosti len z tretiny o financiách a domnieva sa, že prispeje k novému veľkému záujmu o kryptomeny. Tentokrát sa však ich vplyv na čele s Ethereum rozšíri tým, že sa budú zaoberať aj nefinančnými problémami.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.