Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Burza OKEx začína veľkú európsku kampaň – noví užívatelia môžu získať krypto až v hodnote 400 dolárov

Článok

okex
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

PR Článok

Kryptomenová burza OKEx patrí medzi najväčšie v tomto sektore či už z pohľadu počtu obchodníkov a investorov, obchodovaného denného objemu alebo počtu štátov, v ktorých sa môže používať na obchodovanie. Napriek tomu, že má sídla na Malte a Belize, tak je táto burza zameraná najmä na ázijsky trh, pričom najväčšie objemy dosahuje najmä v Hong Kongu, Číne a Malajzii. Aktuálne sa však táto burza rozhodla expandovať aj na európsky trh, pričom klientom ponúka mnohé výhody za zaregistrovanie.

To najpodstatnejšie o burze OKEx

 Kryptomenová burza OKEx patrí medzi najväčšie burzy v tomto sektore, pričom priemerný počet zobchodovaných kryptomien za jeden deň sa rádovo hýbe na medzi 200 000 až 300 000 BTC. Samozrejme, že najviac sa obchodujú BTC a ETH, pričom aktuálne sa pochopiteľne medzi najviac obchodovanými pármi vyskytujú aj DeFi projekty. Veľké prepojenie na DeFi sektor, ktorý je aktuálne v rozkvete, je určite plusom pre túto burzu, ktorá nezaháľa a umožňuje svojim užívateľom obchodovať aj také kryptomeny ako DFI.Money, Yearn.finance alebo SushiSwap.

Chcem sa zaregistrovať na Okex a získať bonus 140$

Podľa mnohých ide stále o najväčšiu kryptomenovú burzu na svete, ktorá poskytuje aj spot trading aj futures trading. Problémom pri tomto ale často býva wash trading, umelé navyšovanie objemu zobchodovaných kryptomien, ktorý s touto burzou býva veľmi často spojený.

Na OKExe sa obchoduje približne 530 rôznych kryptomenových párov. Ide o burzu, ktorá neposkytuje služby spojené s fiatom a tak sa radí medzi také burzy ako Bittrex alebo Binance (klasické crypto-to-crypto only). Rovnako má aj svoj vlastný burzový token OKB, ktorý však spomedzi iných kryptomenových burzových tokenov nijako extrémne nevyčnieva. Svojim používateľom iba poskytuje zľavy z poplatkov za transakcie, pričom teda nejde o tak vplyvný burzový token ako napríklad Binance Coin.

OKEx patrí medzi burzy, ktoré sa dlhodobo úspešne vyhábali hackerom. Táto burza sa pýšila svojou špičkovou zabezpečenosťou, avšak ani jej sa nepodarilo uniknúť kryptomenovým zlodejom. Iba pred mesiacom sa zatiaľ neznámemu hackerovi podarilo odcudziť Ethereum Classic (ETC) v hodnote 5,6 milióna dolárov práve z tejto burzy. Išlo už o druhý útok na ETC práve prostredníctvom OKExu, avšak prvý sa odohral ešte v roku 2017 a bol o niečo menší (v hodnote 3 milióny dolárov). Aj práve kvôli týmto bezpečnostným problémom burza zvažuje delistovanie ETC.

Zmeny na burze OKEx

Veľkou výhodou burzy OKEx je jej rýchlosť pri spĺňaní trhových požiadaviek. Táto burza bola jednou z prvých, ktorá zareagovala na dopyt po obchodovaní futures alebo využívaní páky. Toto všetko však patrí pomerne ku starším novinkám, pričom poslednou väčšou novinkou bol začiatok pomerne výraznej aktivity lídrov a predstaviteľov tejto burzy na sociálnych médiách. To je určite dobrým znakom, kedže sa OKEx začala viac snažiť vyhovieť priamym požiadavkám svojich klientov, čím si získava nielen zvýšenú spokojnosť, ale takisto aj dôveru.

Najväčšou novinkou v poslednom čase je ale úplne zmenenie pozície burzy OKEx na trhu. Tá sa chce začať zameriavať oveľa viac na európsky trh. Robí pre to už aj prvé kroky, keďže novo-registrovaným používateľom rozdáva až 140 dolárov v rôznych bonusoch a odmenách za zaregistrovanie, prevod kryptomien na danú burzu alebo obchodovanie na nej.

Práve takýmito taktikami sa snaží prilákať nových obchodníkov na svoju platformu. Rovnako používa aj takzvaný Lucky Draw, v ktorom umožňuje investorom získať kryptomeny v hodnote až 300 dolárov. Celkovo tak rozbieha OKEX pomerne veľmi agresívnu kampaň, ktorou chce expandovať aj do Európy, kde je zatiaľ jej prítomnosť veľmi slabá v porovnaní s tým, ako sa jej darí v Ázii.

Veľká výhoda tejto burzy je okrem iného aj to, že na trading nepotrebujete KYC. Vaše doklady teda nebudú kolovať po internete. Toto je jeden z parametrov, ktorý je pre nás čím ďalej tým viac dôležitejší.

Ak by ste rovnako mali záujem o obchodovanie prostredníctvom tejto platformy a chceli získať bonus 140$ registrujte sa TU.

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne