Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Burza Binance začala v Európe rozposielať svoju fyzickú kartu

Článok

Binance Card
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Burza Binance, ktorej sme sa nedávno venovali v rámci našej mimoriadne rozsiahlej recenzie, konečne začala v Európe distribuovať  svoje fyzické platobné karty VISA, ktoré avizovala už v júli 2020. Až do tohto momentu mohli jej zákazníci z Európy využívať len ich virtuálnu podobou.

Binance 14. decembra oznámila, že karty posiela zákazníkom Európskej ekonomickej oblasti, ktorí o to skrz jej platformu v minulosti požiadali. Podmienkou však je, aby mali správne vyplnené všetky požadované údaje.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Veľká recenzia kryptoburzy Binance: História, produkty, Binance Coin či bezpečnosť

Fyzická karta Binance má denný limit na míňanie 8 700 eur (10 600 USD) a zároveň povoľuje denný výber z bankomatu v hodnote 290 eur. Už predtým bolo oznámené, že karta má do roku 2021 až 8% cashback a nulové poplatky (aktuálnosť informácii si overte na webe Binance).

Ak by ste chceli platobnú kartu Binance od VISA vlastniť, musíte sa registrovať na burze Binance. Ak tak urobíte cez tento náš link, získate k tomu 20% zľavu na poplatky (fees) na tejto platforme, čo je viac, než vám ponúkne väčšina iných kryptomenových portálov.

Zároveň skôr než sa na Binance registrujete, odporúčame vám dozvedieť sa o tejto burze viac. Pripravili sme pre vás dlhú textovú recenziu, no ak uprednostňujete video, pozrieť si ju môžete aj skrz YouTube kanál Zaujalo ma, s ktorým sme na tejto recenzii spolupracovali:

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.