Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Burza Binance začala v Európe rozposielať svoju fyzickú kartu

Článok

Binance Card
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Burza Binance, ktorej sme sa nedávno venovali v rámci našej mimoriadne rozsiahlej recenzie, konečne začala v Európe distribuovať  svoje fyzické platobné karty VISA, ktoré avizovala už v júli 2020. Až do tohto momentu mohli jej zákazníci z Európy využívať len ich virtuálnu podobou.

Binance 14. decembra oznámila, že karty posiela zákazníkom Európskej ekonomickej oblasti, ktorí o to skrz jej platformu v minulosti požiadali. Podmienkou však je, aby mali správne vyplnené všetky požadované údaje.

Veľká recenzia kryptoburzy Binance: História, produkty, Binance Coin či bezpečnosť

Fyzická karta Binance má denný limit na míňanie 8 700 eur (10 600 USD) a zároveň povoľuje denný výber z bankomatu v hodnote 290 eur. Už predtým bolo oznámené, že karta má do roku 2021 až 8% cashback a nulové poplatky (aktuálnosť informácii si overte na webe Binance).

Ak by ste chceli platobnú kartu Binance od VISA vlastniť, musíte sa registrovať na burze Binance. Ak tak urobíte cez tento náš link, získate k tomu 20% zľavu na poplatky (fees) na tejto platforme, čo je viac, než vám ponúkne väčšina iných kryptomenových portálov.

Zároveň skôr než sa na Binance registrujete, odporúčame vám dozvedieť sa o tejto burze viac. Pripravili sme pre vás dlhú textovú recenziu, no ak uprednostňujete video, pozrieť si ju môžete aj skrz YouTube kanál Zaujalo ma, s ktorým sme na tejto recenzii spolupracovali:

Zdroj: cointelegraph.com

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne