Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Burza Binance kompenzuje problémy so SEPA prevodmi EUR akciou na nákupy platobnými kartami

Článok

binance
Binance.com

Burza Binance, ktorá je dlhodobo najobľúbenejšou kryptoburzou na svete, sa v posledných týždňoch musí vysporiadať s viacerými správami, ktoré pošramotili jej povesť.

Medzi tie najzávažnejšie problémy patria rozhodnutia britských bánk BarclaysSantanter UK zakázať klientom prevody peňazí na Binance a najmä skutočnosť, že Binance musela pristúpiť k pozastaveniu (údajne len dočasnému) SEPA prevodov meny EUR na svoju platformu. Dôvod nebol presne špecifikovaný, no podľa všetkého súvisí s regulačnými tlakmi na spoločnosť Binance, pred ktorej používaním už varovali aj regulátori z Japonska či Veľkej Británie.

Plánujete registráciu na Binance? Použite náš registračný link s 20% zľavou na obchodné poplatky na tejto burze.

Pozastavením SEPA prevodov sa obyvateľom 36 európskych krajín výrazne skomplikovala možnosť zaslania peňazí na Binance pre prípadnú kúpu kryptomien. SEPA prevody sú pre transakcie najvýhodnejšie na rozdiel od iných možností.

Binance tento problem zdá sa rieši dočasnou akciou na prevody za pomoci platobných debetných a kreditných kariet. Od 7. júna do 7. augusta si u nich nebude účtovať žiadne kreditné poplatky pri vkladoch mien EUR a RUB (Období akcie: od 7. 7. [09:00] UTC do 7. 8. 2021 [23:59] UTC).

Burza Binance medzitým zostáva podľa objemov obchodovania suverénne najväčšou burzou s kryptomenami na svete. Obľúbená je pre širokú ponuku kryptomien, možnosti stakingu či stabilitu. Obzvlášť populárná je medzi retailovými investormi a to najmä na ázijských trhoch.

Ak plánujete registráciu na burze Binance, použite náš link s 20% zľavou na obchodné poplatky na tejto platforme. Je to najvyššia možná zľava, ktorú vám vieme ponúknuť. Našu podrobnú recenziu burzy Binance si prečítajte tu.

Zdroje: binance.com, facebook.com/BinanceCzechiaSlovakia

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.