Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Burniske vymenoval dôvody, prečo kryptomeny čaká šialený záver roka

Článok

mesiac
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Azda s výnimkou silných fundamentov Cardano a šialeného rastu čoraz populárnejšieho altcoinu Chainlink sa trh s kryptomenami aktuálne nachádza v obzvlášť pokojnom období. Chris Burniske, ktorý je partnerom spoločnosti Placeholder Capital však pripomenul, že to dlho tak nezostane.

Chris Burniske vymenoval hneď niekoľko dôležitých momentov, ktorý tento sektor čakajú v druhej polovica roka, a rozhýbu ho k výrazne vyššej volatilite:

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.
  • U Bitcoinu očakáva post-halvingový nárast ceny – tento predpoklad je založený na historických údajoch, kedy dlhodobý trend rastu ceny BTC bol pri predchádzajúcich halvingoch badateľný do 6-mesiacov odkedy sa udial. Tohtoročný halving sa konal 11. mája
  • Ethereum pravdepodobne spustí prvú fázu (fáza zero) novej generácie svojho blockchainu Ethereum 2.0 – jej spustenie môže mať podľa Burniskeho extrémne silný efekt na trh
  • Interoperabilný protokol Polkadot bude plne funkčný
  • Výrazný pokrok nastane v súvislosti s kryptomenou Libra od Facebooku. Očakáva sa vybudovanie štruktúry, ktorá bude v súlade s predstavami regulátorov
  • Zcash prejde vlastným halvingom, ktorý môže viesť k uptrendu po dlhoročnom bullmarkete
  • Množstvo mincí uzamknutých v DeFi kontraktoch podľa Burniskeho prekoná do konca roka hodnotu 5 miliárd dolárov. Od začiatku roka už nastal nárast zo 700 miliónov USD na 2,5 miliardy USD.
  • Budú sa konať voľby prezidenta USA. Američania si budú vyberať medzi republikánom Trumpom a demokratom Bidenom. To podľa neho taktiež zvýši volatilitu na trhu s kryptomenami, nakoľko Trump v minulosti hovoril o Bitcoine kriticky

Portál CryptoSlate upozornil, že Burnise zabudol ešte na niekoľko ďalších očakávaných fundamentov. Napríklad na spustenie nových funkcii Bakkt pre digitálnu správu kryptomenových aktív, možné zalistovanie burzy Coinbase na burze, no a my si dovolíme tvrdiť, že svoje môže zohrať aj spustenie fázy Goguen pre smart kontrakty na Cardano. Obzvlášť v prípade, ak bude spustenie prvje fazy Ethereum 2.0 meškať.

Zdroj: cryptoslate.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.