Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Brandt nevylučuje ani pád Bitcoinu pod $1000

Článok

brandt-bitcoin-2
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Názory Petra Brandta sú v kryptokomunite pomerne rešpektované. Ide o tradingového veterána s vyše 40-ročnou praxou na Wall Street, ktorému sa darí vyhýbať sa prehnaným pozitívnym či negatívnym predikciám.

Autor knihy Diary of a Professional Comodity Trader, ktorá sa stala na Amazone bestsellerom, si však myslí, že súčasný vývoj na svetových trhoch môže Bitcoin zasiahnuť ešte tvrdšie, než sa tak stalo doteraz. Súčasný prepad o vyše 50% oproti hodnotám z úvode roku 2020 vraj nemusí byť poslednou zástavkou pri hľadaní bitcoinoveho dna.

Peter Brandt to naznačil reakciou na otázku, ktorá mu bola položená na Twitteri. Týkala sa toho, či Bitcoin dosiahnutím ceny 5500 dolárov, už našiel svoje dno. Práve túto hodnotu Brandt ešte nedávno označoval za silný support a veril, že pod túto cenu sa už Bitcoin nikdy nepozrie.

Vplyv koronavírusu však mení aj jeho pohľad na vec. ,,Ak sa pozriem na graf bez zaujatosti, povedal by som, že v hre je aj pád pod 1000 dolárov,” priznal.

Treba zdôrazniť, že v tomto momente Bitcoin dopláca na externé faktory a potvrdzuje sa, že je mimoriadne malým trhom. Investorom do kryptomien odporúčame hlavne to, aby si zopakovali dôvody, prečo do nich investovali a ak týmto dôvodom stále veria, tak by sa nemali vzdávať. Súčasný prepad ceny totiž vôbec nesúvisí s tým, že by Bitcoin urobil v tomto momente niečo zle – napríklad by bola ohrozená jeho bezpečnosť. A tí ktorí hľadajú dno – tým môžeme len držať palce, no varujeme vás, neriskujte viac než si môžete dovoliť stratiť. Kúpa aj predaj sú v tomto momente veľmi riskantné.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.