Sme aj na sociálnych sieťach

Ethereum

Bored Ape Yacht Club v klipe Eminema a Snoop Dogga! Tokeny APE posilnili za týždeň o 20%

Článok

bored ape yacht club bayc
Zdroj: Unsplash.com

Prominentná NFT kolekcia na blockchaine Ethereum Bored Ape Yacht Club (BAYC) chytila čerstvý vietor do plachiet vďaka videu hudobného dua Eminem a Snoop Dogg.

Cena tokenu APE stúpla za posledných sedem dní o približne 20%, keďže pred 7 dňami sa obchodoval za približne 4 doláre, kým v čase písania článku je na úrovni približne 5 USD. V nedeľu stál APE ešte o čosi viac – okolo 5 dolárov a 30 centov.

APE tokeny sú governance tokeny spojené s mimoriadne populárnou NFT kolekciou „znudených opíc“, ktorá sa stala veľmi populárna aj u celebrít. Dôkazom toho je novy klip raperských legiend Snoop Dogga a Eminema, v ktorom sa populárni speváci známi aj ako ambasádori kolekcie BAYC transformujú do animovaných verzia svojich avatarov z Bored Ape. Videoklip s názvom „From the D 2 the LBC“ sa objavil na YouTube cez víkend a v čase písania článku má už 8,2 miliónov videní. Objavili sa v ňom aj Lil Wayne, Lil Baby, Furtre či LCD Soundsystem.

Hoci cena APE coinu za posledný týždeň zaujímavo stúpla v porovnaní s historickými maximami výrazne stráca – historické maximum Ape totiž bolo až na úrovni 27 dolárov. Bolo tomu tak v čase najväčšieho hype okolo tejto kolekcie v období veľkých očakávaní od predajov virtuálnych NFT pozemkov v ostrosledovanej metaverse hre Otherside od BAYC.

Značka Bored Ape Yacht Club mala tento týždeň aj nepríjemné problémy, nakoľko jej tvorcovia  – spoločnosť Yuga Labs, bola obvinená umelcom Ryderom Rippsom tvrdením, že zbierka BAYC obsahuje rasistické obrázky a skryté, ironické „nacistické píšťalky na psy.“ Yuga Labs tieto obvinenia rázne odmietla a v piatok podala na Rydeera Rippsa žalobu.

Zdroj: decrypt.co

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.