Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Bloomberg rozširuje svoj obchodný terminál na 50 kryptomien

Článok

investovanie
Zdroj: Unsplash.com

Finančná a technická informačná platforma Bloomberg sa rozhodla výrazne rozšíriť svoje pokrytie dát o kryptotrhu tým, že do svojho terminálu zahrnie údaje o štyridsiatich ďalších kryptomenách.

Produktový manažér pre kryptomeny v Bloomberg Alex Wenham uviedol, že toto rozhodnutie je prirodzeným dôsledkom stúpajúceho záujmu investičnej inštitucionálnej komunity o čerstvé informácie o digitálnych menách, pričom Bloomberg musel nájsť spôsob, ako „bezproblémovo začleniť digitálne aktíva do svojich pracovných postupov.“

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bloomberg mal vo svojom termináli doposiaľ 10 kryptomien a to už od roku 2018 – nechýbali medzi nimi Bitcoin, Ethereum či XRP. Nové rozšírenie pridá ďalších 40, no zatiaľ neboli zverejnené ďalšie detaily. Z tlačovej správy na webe Bloomberg je uvedený názov len dvoch z nich – Binance Coin (BNB) a Solana (SOL).

Portál Cointelegraph upozorňuje, že ide o najväčšie rozšírenie kryptodát odkedy začal Bloomberg Terminal sledovať BTC v roku 2013.

Túto novinku ocenil napríklad Su Zhu, spoluzakladateľ krypto-investičného fondu Three Arrows Capital, ktorý vyzdvihol skutočnosť, že Bloomberg Terminal odkazuje u kryptomien aj na whitepapery každej z nich.

Bloomberg Terminal sa považuje za kľúčový nástroj pre profesionálnych a inštitucionálnych investorov, pretože ponúka analýzy daných aktív, prehľad o dodržiavaní predpisov a riziku a umožňuje používateľom obchodovať.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.