Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Bloomberg analytik pochválil Bitcoin, no halving nepovažuje za významný

Článok

Bitcoin Hulk
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Analytik Mike McGlone z Bloomberg Intelligence sa  vyjadril na adresu Bitcoinu pozitívnym spôsobom, no popri tom sa nechal počuť, že blížiaci sa halving z pohľadu jeho vplyvu na cenu nepovažuje za významný moment.

McGlone, ktorý o sebe hovorí ako o objektívnom obchodníkovi, ktorý nerobí žiadne investičné rady a ani odporúčania, sa rozprával na tému Bitcoinu s redakciou Cointelegraph.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Analytik Bloomergu má 10-ročné skúsenosti s obchodovaním komodít a priznal, že bol úprimne ohromený robustnosťou a silou Bitcoinu v posledných týždňoch. ,,Akciový trh zažil najväčšiu korekciu od Veľkej hospodárskej depresie, keď sa prepadol o 15 percent. Domnieva sa, že je veľmi významným faktom, že bitcoiny túto búrku ustáli. Kľúčová vec, ktorú v tom nachádzam je to, že sa nikdy neprestali obchodovať, nikdy sa nezastavili, nemali vedenie z tretej strany. Pre niekoho ako som ja, čiže človeka, ktorý obchoduje s komoditami, je to veľmi pôsobivé.”

McGlone následne dodal k ostatným kryptomenami: ,,Býčí som len u Bitcoinu. Myslím si, že zvyšok trhu je len 5-tisíc “wannabes” (niekto, kto sa tvári byť niečím, čo nie je pozn.red.)”

Pokiaľ ide o halving, McGlone povedal, že je len “pre amatérov”. Predpokladá, že efekt delenia odmeny za vyťaženie nového bloku o polovicu je už dávno zarátaný v cene.

Nakoľko ako zamestnanec Bloombergu nemôže hovoriť cenové predikcie, označil v súvislosti s Bitcoinom aspoň kľúčové supporty a rezistencie. ,,Myslím si, že kľúčový odpor, na ktorý sa budú ľudia pozerať, je 10 tisíc dolárov. Bol by som naopak veľmi sklamaný, ak by sa Bitcoin obchodoval za menej než 5000 USD.”

Zdroj: cointelegraph.com  

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.