Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

PRIESKUM: 61 percent digitálnych spoločností investuje do blockchainu

Článok

prieskum
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Podľa prieskumu, ktorý vypracovala spoločnosť Okta sídliaca v San Franciscu, je investovanie do blockchain technológie novým nezastaviteľným trendom digitálnych spoločnosti.

Výsledky štúdie, ktoré boli publikované 2. apríla, informujú, že až 61% vysokopostavených digitálnych spoločnosti naprieč celým svetom investuje do blockchain technológie. Okta k týmto záverom prišla na základe oslovenia 1050 popredných IT, bezpečnostných a inžinierskych rozhodovacích orgánov z globálnych spoločnosti, ktoré generujú príjem aspoň 1 miliardu dolárov ročne.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Okta vysvetľuje, že respondentmi boli priamo pracovníci, ktorí majú na zodpovednosť rozhodovanie a kúpe nových technológii.

Zdroj obrázku: cointegraph

Výsledky prieskumu zhromažďovala Okta počas januára a februára tohto roka. Počas tohto obdobia dospela aj k záveru, že väčšina osôb s rozhodovacou právomocou uprednostnila investície do technológie internetu vecí (IoT)umelej inteligencie (AI), keďže 72% respondentov uviedlo, že investovali do IoT a 68% do AI. Nasledoval spomínaný Blockchain s 61% a 58% uviedlo, že investovali do technológie rozšírenej reality.

Pokiaľ ide o percentuálny podiel investícii do rôznych nových technológii, 90% respondentov prezradilo, že investovali minimálne do jednej z vyššie uvedených technológii.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.