Sme aj na sociálnych sieťach

Kryptomeny

Bitpanda vyzbierala 10 miliónov € v súkromnom predaji svojej kryptomeny BEST a spúšťa verejný predaj

Článok

best-bitpanda
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Viedeň, 9. Júla 2019 – Viedenská fintech spoločnosti Bitpanda včera spustila verejný predaj svojho vlastného natívneho tokenu. BEST (Bitpanda Ecosystem token) je kryptomena globálne sa rozširujúcej sa investičnej platformy Bitpanda. Pri jej raste bude zohrávať dôležitú úlohu a zároveň podporí lojalitu zákazníkov. BEST taktiež ponúkne širokú škálu výhod pre 1 milión používateľov Bitpanda.

  • IEO natívnej kryptomeny BEST (Bitpanda Ecosystem token) bolo spustené 9. júla o 13.00h (SEČ) a skončí sa 6. augusta o 13.00h (SEČ)
  • Na predaj je až 500 miliónov z celkového počtu 1 miliardy tokenov BEST
  • Počas prvého týždňa verejného IEO je BEST dostupný za cenu 0.09€
  • 25% zľava z obchodného poplatku pri platení poplatkov s BEST (štvrtý kvartál 2019)
  • Prednostný prístup k pripravovanému nástroju Bitpanda Launchpad
  • Jednoduchý investičný proces u každej podporovanej digitálnej meny na platforme
  • Obchodovanie s BEST začne 7. augusta 2019 ako súčasť spustenia Bitpanda Global Exchange

Bitpanda ako viedenská fintech spoločnosť s viac ako 120 zamestnancami spustila v utorok prvotnú verejnú ponuku minci (IEO) natívneho tokenu fungujúceho na Bitpanda ekosystéme. BEST je kryptomena Bitpanda, ktorá ponúka užívateľom širokú škálu benefitov. Napríklad užívatelia vďaka nej dostanú zľavu vo výške 25% na obchodné poplatky pri obchodovaní na Bitpanda a taktiež získajú prednostný prístup k pripravovanému Bitpanda Launchpadu, ktorý bude dostupný neskôr a umožní realizáciu IEOs tretích strán. Ešte pred štartom verejného predaja spoločnosť Bitpanda úspešne získala viac ako 10 miliónov eur v rámci svojho súkromného predaja (20% z celkového množstva, ktoré pôjde do predaja), čo znamená, že BEST sa už teraz stal najúspešnejším stredoeurópskym IEO.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,BEST je palivom ekosystému Bitpanda, čo znamená, že platformy Bitpanda, Bitpanda Global Exchange a tiež ďalšie budúce produkty, ako bude napríklad Binance Launchpad, ju budú vo veľkom začleňovať. BEST bude zohrávať dôležitú úlohu v globálnej expanzií zmenárne Bitpanda a pri realizácii našej vízie demokratizácie osobných financií,” uviedol výkonný riaditeľ Bitpanda Eric Demuth.

7. augusta 2019 Bitpanda taktiež spustí novú platformu Bitpanda Global Exchange, zmenáreň kryptomien pre skúsených obchodníkov, profesionálov a inštitúcie. Prvý globálny produkt spoločnosti Bitpanda umožní obchodovanie fiatových mien s kryptomenami (fiat-to-crypto) a taktiež kryptomien navzájom (crypto-to-crypto). Na jeho vývoji sa pracovalo interne počas posledných 2 rokov.

O Bitpanda

Bitpanda je fintech spoločnosť sídliaca vo Viedni v Rakúsku, ktorú v roku 2014 založili Eric Demuth, Paul Klanschek a Christian Trummer. Spoločnosť verí v inovatívnu silu kryptomien, digitalizovaných aktív a technológie blockchain. Jej poslaním je odstránenie prekážok pri investovaní a prenos tradičných finančných produktov do 21. storočia. Dnes má Bitpanda približne 1 milión používateľov a viac ako 120 členov tímu. S licenciou od poskytovateľa platobných služieb PSD2, moderným zabezpečením a jednoduchým ovládaním, ktoré prispieva k užívateľskému zážitku, sa rozrástla na populárnu obchodnú platformu pre začiatočníkov aj expertov. Užívatelia môžu v súčasnosti na Bitpanda obchodovať s Bitcoinom, Ethereum, zlatom a ďalšími dvadsiatimi digitálnymi aktívami.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.