Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza (14.1.): Bitcoin zatiaľ drží hladinu 40 000 USD. Kam môže v najbližších dňoch prísť?

Článok

analýza btc
Zdroj: Canva.com

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Dnes sa pozrieme na Bitcoin z krátkodobého hľadiska a teda z pohľadu 4H grafu. Následne si rozoberieme aj globálny pohľad.

Čo nám hovorí 4H graf?

Čo sa týka tohto grafu, tak tu vidíme pekný odraz. Lokálne Bitcoin prekonal trendovku. Rovnako na dne môžeme vidieť naozaj veľmi dlhý knot. Takto dlhý knot s objemami často krát signalizuje dno. V tomto bode je absolútne zásadné aby sme už neurobili nové low a teda aby sme nešli pod hladinu 39 633 USD. Kým budeme tento bod držať, tak je veľká šanca, že Bitcoin najbližšie dni príde minimálne na hladinu 45 429 – 46 493 USD.

Vyššie to však v najbližšom období naozaj nevidím. Ak sa BTC dostane na túto rezistenciu, tak ja osobne budem zatvárať všetky krátkodobé longy a budem čakať na reakciu. Táto zóna bola naším veľmi silným supportom celý december a aktuálne sa z nej stala rezistencia. Nemyslím si, že Bitcoin bude mať až takú silu aby ju na 1-krát prerazil.

Celkový pohľad a denný graf

Moja priorita je aktuálne udržanie hladiny 40K. myslím si, že najbližšie dni by sa to mohlo podariť. Do budúcich mesiacov si však nie som úplne istý udržaním tejto hladiny. Čo sa týka denného grafu, tak stále sme pod trendovkou a stále tu nemáme v podstate náznak žiadneho pull backu. Už cez 2 mesiace len klesáme.

Bitcoin je už však dosťvyklesaný a aj predajné tlaky sa znížili. Za veľké predaje v decembri mohla hlavne čína, ale táto hrozba je už preč.40K support je veľmi silný a nemyslím si, že by sme ho zlomili hneď na 1. pokus. V horizonte niekoľko týždňov očakávam tieto dva hlavné scenáre, ktoré môžu nastať. Priorita je stále udržanie 40K.

Ak chcete dostávať každodenné analýzy a signály na mince či MID-TERM coiny alebo pravidelné aktualizácie HODL či LIVE ROOMy, tak sa pridajte ku nám do skupiny.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.