Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Bitcoin sa nepredáva, je ako akcie Amazonu, tvrdí Yusko

Článok

Mark Yusko Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

CEO a investičný riaditeľ spoločnosti Morgan Creen Capital Management Mark Yusko povedal v rozhovore pre CNBC, že doposiaľ nenastal ten pravý čas na predaj bitcoinu.

Yusko sa takýmto spôsobom pozitívne vyjadril na adresu bitcoiunu v čase, kedy jeho cena klesla pod 8 000 dolárov. Investorov do bitcoinu sa pokúsil upokojiť aj poukázaním na jeho silné fundamenty. ,,Všetky ukazovatele siete a jej hodnota neustále rastú, nech cena akokoľvek kolíše,” uviedol.

Mal tým na myslí predovšetkým neustále rastúci hashrate, objemy transakcií a počet nových peňaženiek – všetky tieto ukazovatele v roku 2019 výrazne rastú.

Yusko prirovnal Bitcoin k akciám spoločnosti Amazon, u ktorých by bolo v minulosti “bláznovstvo” predávať ich, hoci ich cena pri pohľade na historicky graf tiež kolísala a bola veľmi volatilná.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne