Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Bitcoin pokračuje v trende nastavovania vyšších mesačných lows

Článok

bitcoin-lows
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Portál CryptoSlate upozornil na zaujímavý údaj, ktorý sa dá vyčítať z grafu bitcoinu.

Hoci sa zdá, že prepad ceny bitcoinu pod 10 tisíc dolárov je znakom blížiaceho sa medvedieho trhu, treba brať na vedomie, že bitcoin od februára vytvára každý mesiac svoje vyššie minima. Bitcoin teda podľa tohto ukazovateľa zaznamenáva stabilné zvyšovanie cien.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Autor článku vo svojej analýze konštatuje, že väčšina obchodníkov sa pri svojich cenových analýzach bitcoinu zameriava na mikrofaktory a častokrát prehliadajú “väčší obraz” (pohľad na graf z vyššej perspektívy). Kryptotrader @ProofofSteve na Twitteri poukázal na to, že bitcoin neustále napreduje.

Február $3,391, Marec $3,733, Apríl $4,096, Máj $5,347, Jún $7,564, Júl $9,163, August $9,427 – to sú najnižšie minimá bitcoinu od februára 2019. ,,určite to vyzerá, cíti a vonia ako progres. Pozrite sa na to z vyššia. Sme na správnej ceste,“ dodal k číslam vyjadrujúcim najnižšie minimá bitcoinu v predchádzajúcich siedmich mesiacoch.

https://twitter.com/ProofOfSteve/status/1167061058013425671

Bitcoinu sa síce v auguste nedarilo podľa predstáv, no aj tak dokázal udržať svoje minimum u 178% vyššie, než bolo vo februári. Tieto čísla teda naznačujú, že Bitcoin zatiaľ v medveďom trende nie je.

S teóriou, že bitcoin je vo fáze konsolidácie pred ďalším rastom, súhlasí napríklad aj Willy Woo, populárny kryptoanalytik a partner spoločnosti Adaptive Capital, ktorý uviedol, že cena bitcoinu sa nedávno odrazila od svojho 128-dňového kĺzavého priemeru. Vysvetlil popri tom, že bitcoin sa v predchádzajúcich bullrunoch (z historického pohľadu) dotýkal 128-dňového kĺzavého priemeru mnohokrát a pomohlo mu to udržať sa nad aj počas výrazných výkyvov cien. Hoci nikto nepozná budúcnosť, môže to byť silným základom pre jeho ďalší rast.

Zdroj: cryptoslate.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.