Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Bitcoin má 7% šancu dosiahnúť $20 000 do konca tohto roka

Článok

bitcoin

Pravdepodobnosť, že bitcoin dosiahne cenu 20 tisíc dolárov do konca roka 2019, je podľa najnovších údajov, s ktorými prišiel na Twitteri analytik známy ako Skew, len sedem percent. Toto číslo získal na základe dát investorov, ktorí stávkujú na budúcu cenu bitcoinu.

Podľa údajov, ktoré prišli z derivátových platforiem LedgerX a Deribit, je teda pravdepodobnosť návratnosti investície pri cene pod 20 tisíc dolárov pred koncom roka až  93%.

Skew v rámci správy taktiež skonštatoval, že veľmi významným obdobím bude pre Bitcoin október 2019, ktorý by mohol výrazne ovplyvniť jeho cenu. Práve v tomto mesiaci sa totiž Americká komisia pre cenné papiere a burzu (SEC), vyjadrí k žiadostiam o schválenie prvého Bitcoin ETF.

Šancu majú až tri žiadosti. V prípade žiadosti Bitwise Asset Management bude musieť SEC zverejniť svoje rozhodnutie 13. októbra a k VanEck+SolidX o 5 dní neskôr – 18. októbra. Najskôr sa definitívneho verdiktu dočká Wilshire Phoenix, ku ktorému musí SEC zaujať stanovisko už 29. septembra.

Hoci investori veľmi neveria tomu, že Bitcoin tento rok vytvorí svoje nove ATH (historicky najvyššiu hodnotu), tomu, že dosiahne cenu 15 tisíc dolárov najneskôr 28. decembra, verí pomerne vysoké číslo – 31% investorov z platformy LedgerX.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne