Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Bitcoin má 7% šancu dosiahnúť $20 000 do konca tohto roka

Článok

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Pravdepodobnosť, že bitcoin dosiahne cenu 20 tisíc dolárov do konca roka 2019, je podľa najnovších údajov, s ktorými prišiel na Twitteri analytik známy ako Skew, len sedem percent. Toto číslo získal na základe dát investorov, ktorí stávkujú na budúcu cenu bitcoinu.

Podľa údajov, ktoré prišli z derivátových platforiem LedgerX a Deribit, je teda pravdepodobnosť návratnosti investície pri cene pod 20 tisíc dolárov pred koncom roka až  93%.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Skew v rámci správy taktiež skonštatoval, že veľmi významným obdobím bude pre Bitcoin október 2019, ktorý by mohol výrazne ovplyvniť jeho cenu. Práve v tomto mesiaci sa totiž Americká komisia pre cenné papiere a burzu (SEC), vyjadrí k žiadostiam o schválenie prvého Bitcoin ETF.

Šancu majú až tri žiadosti. V prípade žiadosti Bitwise Asset Management bude musieť SEC zverejniť svoje rozhodnutie 13. októbra a k VanEck+SolidX o 5 dní neskôr – 18. októbra. Najskôr sa definitívneho verdiktu dočká Wilshire Phoenix, ku ktorému musí SEC zaujať stanovisko už 29. septembra.

Hoci investori veľmi neveria tomu, že Bitcoin tento rok vytvorí svoje nove ATH (historicky najvyššiu hodnotu), tomu, že dosiahne cenu 15 tisíc dolárov najneskôr 28. decembra, verí pomerne vysoké číslo – 31% investorov z platformy LedgerX.

Zdroj: cointelegraph.com

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku. Mimochodom viete o tom, že aktuálny prehľad cien kryptomien nájdete aj u nás?

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.