Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Bitcoin: Hra sa zmenila, zabudnite na Tether FUD, odkazuje FilbFilb

Článok

FlibFlib

Populárny trhový analytik FilbFilb, ktorý stojí za obchodnou skupinou Decentrader, skonštatoval, že Bitcoin sa stal definitívne manistreamom a že ľudia by už mali konečne zabudnúť na “Tether FUD”, ktorí sa “medvede“ neustále snažia vyťahovať, aby tým spôsobili neistotu na trhu.

FilbFilb v sérii “tweetov” skonštatoval, že “hra sa definitívne zmenila”. Pokiaľ ide o Tether, upozornil, že mal za sebou ďalší dobrý deň. Len za uplynulých 24 hodín pridal do obehu ďalšiu miliardu dolárov. Od momentu, ako Musk tweetoval od Bitcoine, ide už o štyri miliardy USD.

,,Áno. Uvidíme prepady. Áno, sú tu riziká, avšak veci sa skutočne zmenili. Bitcoin už nie je asymetrická stávka. Bitcoin nepôjde na nulu. Najväčším titulkom Bitocinu je teraz fakt, že riziko sa znížilo, nie že cena sa zvýšila.”

FilbFilb popri tom upozornil tradičných investorov, že mnohí z nich už majú svoje peniaze aj v bitcoine, hoci si to vôbec neuvedomujú.

,,Naozaj si nemyslím, že ľudia rozumejú S&P500 spoločnostiam, ktoré vlastnia Bitcoin, pretože to znamená, že penzie týchto ľudí sú vystavené voči bitcoinu. Percento ľudí, ktorí už investovali do bitcoinu dosahuje masy, avšak oni o tom ani nevedia.”

FilbFilb ako ostro sledovaný trader taktiež načrtol aj svoje očakávania ďalšieho cenového vývoja BTC. Tvrdí, že po súčasnej konsolidácii bude ďalším cieľom hranica 52 tisíc dolárov. Následne očakáva o čosi väčšiu korekciu a rast až k 63 000 USD. Agresívni predajcovia sú podľa jeho názoru po predošlých udalostiach z hry von.

Zdroj: cointelegraph.com

Téme kryptomien sa aktívne venujem od úvodu roka 2018 od momentu, kedy som pochopil, že investovanie do digitálnych mien bez pochopenia danej problematiky nie je dobrý nápad. Aby som sa dovzdelal, začal som o kryptomenách aktívne písať prostrednom portálu Kryptonovinky. Od roku 2020 o nich točím aj videá.

Populárne