Sme aj na sociálnych sieťach

Analýzy

Analýza (15.10.): Bitcoin čoskoro atakuje ATH. Dočkáme sa tento mesiac prierazu?

Článok

bitcoin analýza
Zdroj: Canva.com, TradingView

Náš portál na základe spolupráce s kryptotrejdermi zo slovenskej a českej scény prináša pravidelne aktuálizácie k Bitcoinu, ktoré občas doplnia aj o zaujímavé altcoiny. Dnes sa na Bitcoin pozrel podrobnejšie Jakub Kraľovanský z Trader 2.0

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Situácia na Bitcoine sa aj naďalej zlepšuje. Znova môžeme vidieť, že ak sú trhy pokojné, tak Bitcoin prirodzene rastie. Posledný týždeň bol pokoj ako na klasických trhoch, tak aj na tých krypotmenových. Od ATH na Bitcoine nás delí už len kúsok a tento mesiac ho kľudne môžeme prekonať. Čo hovorí analýza?

Denný graf

Ak sa jedná o hlavný trend, tak odpoveď vždy hľadám na dennom grafe. Prieraz cez trendovku a vytvorenie nového high bolo naozaj silné. V žiadnom prípade si nemyslím, že celý tento prieraz by bol len FAKE. Na hladine okolo 59 700 – 60 200 USD je posledná hladina pred ATH. Toto bude naozaj silná rezistencia s ktorou Bitcoin môže mať dočasne problém. Celý graf je však veľmi bullish kým držíme trendovku.

Ak by sme prepadli cez trendovku a urobili nové low, tak by to začalo byť zlé. Avšak dovtedy je stále priorita nové maximum.

Nové ATH len začiatok?

13% to je presne rast, ktorý nám chýba do nového maxima. Bitcoin takéto rasty kľudne robí aj za deň, takže ATH je naozaj veľmi blízko. Avšak to môže byť len začiatok. Ak by sme sa na dlhší čas dokázali dostať nad hladinu 65 000 USD, tak len vtedy by mohla začať poriadna show. Osobne si myslím, že záujem médií a príliv investorov by vo veľkom stúpal. Viac som sa o tejto problematike a tzv. ,,price discovery“ rozhovoril v tomto videu.

Altcoiny sa pripravujú na break

Čo sa týka altcoinov, tak tie sú trochu opozdené. Ak sa pozrieme na Bitcoin, tak štruktúra hovorí úplne jasne. Najskôr sme prekonali klesajúcu trendovku a následne sme urobili nové high a dokázali sa nad ním aj udržať. Ak sa pozrieme na jednotlivé altcoiny, tak tie to len čaká. Nie je to však vôbec prekvapivé, pretože presne takto fungujú cykly na kryptomenách. Ako úplne prvý rastie vždy Bitcoin, ktorý zavelí k zmene a následne sa chytia veľké altcoiny ako ETH, DOT, UNI a podobne. To, že altcoiny zatiaľ nemajú takú výkonnosť si myslím, že sa ešte na prelome týchto mesiacov zmení a budeme o nich počuť tiež. Veľmi pekne to ilustruje tento graf, kde porovnávam Bitcoin a Uniswap.

V našom VIP členstve momentálne naskakujeme vo veľkom do altov, pretože práve tie budú čoskoro štartovať. Posledné dni sme vo veľkom dokupovali ako MID-TERM, tak aj mince so zápalnou šnúrou.

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.