Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Ďalší cieľ pre Bitcoin je $6000, tvrdí Kelly. Spúšťa sa FOMO?

Článok

Kelly Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Ako to už býva vo zvyku, azda tie najsenzačnejšie predpovede pre cenový vývoj Bitcoin (a to oboma smermi) počúvame v reláciách, ktoré vysiela zámorská televízia CNBC. Nie je preto prekvapujúce, že včerajší prudký rast ceny Bitcoinu bol na CNBC zanalyzovaný.

UPOZORNENIE: Tento článok nie je investičnou radou. Cena kryptomien vrátane Bitcoinu sa môže náhle zmeniť oboma smermi.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Brian Kelly, zakladateľ a generálny riaditeľ BKCMM LLC, ktorý je z dlhodobého pohľadu veľkým bitcoinovým optimistom, povedal v relácii “Futures Now”, že ďalším cieľom bude pre Bitcoin pokorenie hranice 6000 dolárov. ,,Pravdepodobne rozumný cieľ (pre Bitcoin) je pri tomto pohybe takmer 6000 dolárov. Všetky náznaky, ktoré máme – či už ide o fundamenty, technické indikátory, kvantitatívnu analýzu, – všetko naznačuje, že sme pravdepodobne aspoň odštartovali odraz zdola. Na tomto kroku je zaujímavé, že tento pohyb sa deje na základe pozitívnych fundementov a posunu ohľadom inštitucionálneho sentimentu.“

Kelly zároveň tvrdí, že inštitucionálni investori sú len jednou z hlavných hybných síl súčasného rastu cien kryptomien. ,,Zapájajú sa aj jednotlivci, rodinné firmy… Záujem má aj niekoľko veľkých maklérskych firiem, ktoré zavádzajú vlastné riešenia úschovy (kryptomien). Pod povrchom sa toho deje naozaj veľa.”

CNBC tvrdí, že prudký utorňajší rast Bitcoinu spôsobilo nákup okolo 20 000 Bitcoinov na viacerých burzách, čo prestavovalo okolo 0.11 všetkých Bitcoinov v obehu (17 620 525 BTC v čase správy CNBC).

Vo februári Kelly povedal, že Bitcoin je z 50% podhodnotený, no nebol by prekvapený, keby krátkodobo klesol až k úrovniam okolo 1500 dolárov. Minulý mesiac šéf burzy BitMEX Artur Hayes predpovedal, že Bitcoin by sa mohol tento rok vrátiť na cenu okolo 10 000 USD.

Zdroj: cointelegraph

Ak sa vám páčia naše články zapnite si naše notifikácie (zvonček vpravo dole) a sledujte nás na Facebooku, aby ste nezmeškali žiadnu novú aktualitu zo sveta kryptomien. Ďakujeme. 

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.