Sme aj na sociálnych sieťach

Bitcoin

Binance vyhlásila súťaž o 5 BTC – stačí si objednať Binance Card a urobiť transakciu

Článok

binance karta sk
Zdroj: Canva.com, Binance.com

Najväčšia kryptomenová burza Binance zorganizovala súťaž o 5 bitcoinov – rozdelí ich po 1 BTC medzi piatich zákazníkov, ktorí si v nasledujúcom období objednajú platobnú kartu Binance Card a urobia s ňou transakciu. 

Súťaž sa uskutoční v rámci krajín EAA s výnimkou Nemecka, Holandska a držiteľov utečeneckých kariet Binance, ktoré sú určené najmä pre ľudí z Ukrajiny. Týka sa teda aj zákazníkov burzy Binance zo slovenskejčeskej republiky.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Úlohy sú jasné a zrozumiteľné:

  • Zákazník si musí objednať Binance Card
  • Dokončiť na Binance KYC overenie účtu (overenie totožnosti) a všetky ďalšie overenia týkajúce sa vydania Binance karty
  • Realizovať prvú transakciu pomocou Binance Card v minimálnej hodnote 10 EUR

Akcia platí od 1.6.2022 do 30.6.2022 (do polnoci), čiže tým, ktorí sa chcú do súťaže o 5 BTC zapojiť, odporúčame urobiť čím skôr objednávku Binance Card. Súťaž sa netýka už existujúcich držiteľov Binance Card.

Využite registračný link s 20% zľavou

Ak ešte nie ste na Binance zaregistrovaný vrelo vám odporúčame použiť náš registračný link, vďaka ktorému získate doživotnú 20% zľavu na obchodné poplatky na Binance pri spotovom tradingu. Ide o najvyššiu možnú zľavu, akú vám vieme ponúknuť.

Ďalšie podrobnosti o akcii Binance nájdete na oficiálnych stránkach.

Upozornenie
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku sú publikované len pre informačné účely a v žiadnom prípade ich nemožno vnímať ako investičnú radu. Žiadny obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com nemožno považovať za finančné, investičné alebo iné poradenstvo. Upozorňujeme, že investovanie do kryptomien môže viesť k stratám.

[youtube-feed]

Najnovšie články

Popularne

kontakt | Reklama


Informácia pre čitateľov

Informácie uverejnené na stránke kryptonovinky.sk sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičnou radou alebo obchodným odporúčaním. Nie sme obchodní poradcovia. Portál kryptonovinky.sk nenesie žiadnu zodpovednosť za vaše prípadne finančné straty pri investícii do kryptomien alebo na iných trhoch. Hoci sa venujeme predovšetkým téme kryptomien, upozorňujeme, že sú veľmi volatilné a preto sú považované za rizikovú investíciu, ktorá môže viesť k vysokým stratám. V žiadnom prípade nie sme zodpovední za škody, ktoré môžu vzniknúť na vašom účte. Pre skutočné finančné rady kontaktujte svojho finančného poradcu. Do kryptomien by ste nemali nikdy investovať viac peňazí, než si môžete dovoliť stratiť.


Viac informácii o možných rizikách nájdete tu© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.